1 Nisan Şakaları

22


1 Nisan günü arkadasşlarınıza yapabileceğiniz şaka örnekleri. “Nisan 1 Cebime Gir” diye bağırabileceğiniz :) Nisan 1 şakaları. 1 Nisan şaka örnekleri.

1 Nisan Şaka Örnekleri / Önerileri

1-) Evde yapılabilecek kolay ve komik bir şaka. Daha önce denenmiş ve güzel bir şakadır ama biraz sulu bir şaka olduğu için 1 Nisan’da şaka yaptığınız yeri batırabilirsiniz bizden uyarması. Evinizde musluğun tam ağzına sağlam bir bant yapıştırın. Şakaya maruz kalacak olan kişi suyu normal bir şekilde açacaktır. Ancak su akmayınca 1 Nisan şakasına maruz kalan kişi musluğu daha da fazla sonuna kadar açacaktır. Eğer bandı bir ucundan hafif açarak bırakırsanız su aniden zayıf gördüğü bu yerden şakaya maruz kalan kişinin üzerine doğru kişiye zarar vermeyecek şekilde püskürecek ve şakazede ile birlikte ortalık su altında kalacaktır.

2-) Boş bir oje şişesi, bir parça tutkal ve bir naylon poşet ve bir miktar kırmızı boya ile hazırlanan bir şaka aracı. Bu Nisan 1 şakasına ait uygulamalı resim hemen aşağıda görülmektedir. Kısaca açıklamak gerekirse bir karton üzerine bir parça naylon serin. Daha sonra naylonun üzerine tutkal ve boya karışımını dökün. Tutkal kurumadan öje şişesini şekilde olduğu gibi iki ayrı kısım halinde tutkalın üzerine tutturun. Daha sonra kurumaya bırakın. Bir gün sonra kuruyan tutkalı ya naylon üzerinden aynen bir çıkartmayı çıkartır gibi çkartın. Şimdi de şaka yapmak istediğiniz kişinin yatağının üzerine bırakın ve sonuçları izleyin.

Dökülmüş Öje Şakası - Nisan 1 Şaka Örnekleri

3-) NKFU ekibi olarak favorilerimiz arasında yer alan Nisan 1 şakası. Şaka yapacağınız kişinin diş fırçasına bir miktar ama çok fazla değil mavi ve ya yeşil gıda boyası sıkın. Seçeceğiniz gıda boyasının diş fırçasının kılları ile aynı renkte olmasına dikkat edin bu şekilde kurbanınız hiçbir şey fark etmeyecektir. Sonrasında ise dişlerini fırçalayıp ağzının renklenmesini bekleyiniz. Örnek bir çalışma aşağıda yer almaktadır.

Diş Macununa Gıda Boyası 1 Nisan Şakası

4-) 1 Nisan şakasına kurban gidecek olan kişi banyoya girmeden önce şampuan kapağını kuvvetli bir yapıştırıcı ile kuvvetlice yapıştırın. SOnra şampuan kapağını açamayacağı için sizden mi yardım ister yoksa bir hayal kırıklığı ile duştan mı çıkar onu bilemiyoruz.

5-) Televizyon düşkünü bir kişiye yapılabilecek bir şaka var sırada. Zapping yapmayıp çıldırması için kumandanın önünde yer alan vericinin önüne aynı renk ve ya şeffaf bir bant yapıştırın. Kumanda kesinlikle o bant oradan çıkmadığı müddetçe fonksiyonlarını yerine getiremiyecektir.

6-) Şeffaf tırnak cilası ile banyoda yer alan sabunu kaplayın ve kurumaya bırakın. Doğal olarak sabunu kullnamka isteyen kişi sabunu köpürtemiyecektir. Örnek görüntü aşağıda yer almaktadır.

Sabun şakası

7-) Evdeki küçük çocuklara yapılabilecek bir şaka. Yine şefaf bir banda ihtiyacınız var. Lambalara ait anahtarları üzerine bir bant yapıştırın. Bu şekilde lambayı açamayacaklardır.

1-nisan
😎 Soğandan elma şekeri. Bu bir nisanda sevdiklerinize elma şekeri hazırlarken elma yerine soğan kullanın, ısıranların yüz ifadelerini seyredin :)Sosyal Medyada Paylaş.

22 Yorum

 1. burdakiler iyi ama şunu deneyebilirsiniz arkadaşınızın suluğunu içerisinden tuz dök
  erek dökünce onun yüz şeklini görmeye
  deger size kızabilir ama olsun

 2. hayatımın her gününde şaka yaparım sonuçta 1 nisan ne ki işte size iki teknik;

  -sınavlarınız okunmamış…sınıf listesinin olduğu bir kağıtta her ismin önüne bir 52-83 arası puan yazın…

  -aylar sonra olabilecek bir sınava ‘bugün sınav var’ deyin…

  bu teknikler aklımda kalanlardı…stardoll’um var ‘hazal____’ adı yandaki….

Yorum Yazın