19 Mayıs Mesajları

0

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebeti ile her mecra ve ortamda kullanabileceğiniz 19 Mayıs kutlama mesajları

19 Mayıs Mesajları

19 Mayıs Mesajları

Ulusal egemenliğimizin teminatı gençlerin ulusal bayramı olan 19 Mayıs Atatürk’Ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

19 Mayıs Mesajları

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnet ile anarken 19 Mayıs Atatürk’Ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlarım.

19 Mayıs Mesajları

Rica ile merhamet dilenmekle bir millet ve devletin şeref ve istiklâli kurtarılmaz. Türk milleti, gelecek nesiller için bunu unutmamalıdır. 19 Mayıs güven, sevinç, hareket günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Mesajları

Gencler, cesaretimizi güclendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta oldugunuz terbiye ve kültür ile, insanlık degerinin, vatan sevgisinin en degerli örnegi olacaksınız. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Mesajları

19 Mayıs, Türk Milleti’nin bagımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüstügü, kurtulus atasenin yakıldıgı ve aydınlık bir gelecege olan inancın kuvvetlendigi günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Mesajları

Türkiye Cumhuriyeti’ni cagdas medeniyetler seviyesine cıkarmak ve bizden sonraki nesillere teslim etmenin en büyük görevimiz oldugunun bilincindeyiz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Mesajları

Spor gencligin kuvvet kaynagıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ( K. Atatürk ) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Kutlamaları

19 Mayıs 1919, “yenilmis, zedelenmis, yorgun ve fakir” düsmüs bir halkın vatanını sahiplenerek, gelecegini yeniden kurmaya giristigi gündür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Mesajları

19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a ayak bastıgı gün, bagımsızlık mesalesini yakmıs, esarete boyun egmeyecegini bütün dünyaya ispatlamıstır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün dogum günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs ulusal egemenligin baslangıc günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Zafer, barısın en kısa yoludur. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Mesajları

Ey Türk Gencligi vazifelerini unutma bayramını da doya doya kutla. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 95.yıl dönümüne ulasmanın cosku ve heyecanını yasıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanımız icin canlarını feda eden aziz sehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türk cocugu, cok zekisin, bu belli; fakat zekânı unut, daima calıskan ol. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Benim naciz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. ( K. Atatürk ) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Gencliginde dik duranın ihtiyarlıgında beli bükülmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Mesajları

Zaferin büyüklügü, savasın cetinligi ile ölcülür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.
Bütün ümidim gencliktedir. Her kafanın anlamaktan aciz oldugu yüksek bir varlıktır genclik. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletimiz cok büyüktür. Hic korkmayalım. O, esaret ve asagılıgı kabul etmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanın bütün ümidi ve gelecegi size, genc nesillerin anlayıs ve enerjisine baglanmıstır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletin bagrında temiz bir nesil yetisiyor. Bu eseri ona bırakacagım, gözüm arkada kalmayacak. Zafer “Zafer benimdir” diyebilenlerindir. K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Kutlu Olsun

Bir milletin basarısı, mutlaka bütün milli güclerin bir istikamette olusması ile mümkündür. Bu nedenle bilelim ki, elde ettigimiz basarı, milletin güc birligi etmesinden, ortak hareket etmesinden ileri gelmistir. Eger aynı basarı ve zaferleri gelecekte de tekrarlamak istiyorsak aynı esasa dayanalım ve aynı sekilde yürüyelim.

Ben Samsun’u ve Samsun Halkını gördügüm zaman, memlekete ve millete ait bütün düsünce ve kararlarımın yerine getirilebilecegine dair bir defa daha kuvvetle inanmıstım. Samsunluların hal ve durumlarında gördügüm gözlerinden okudugum vatanseverlik ve fedakârlık; ümit ve tasavvurlarımı olumlu bir inanca götürmeye yetmisti. ( K. Atatürk ) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Mesajları

Bagımsızlıgı icin ölümü göze alan millet, insanlık haysiyet ve serefinin icabı olan bütün fedakârlıgı yapmakla teselli bulur ve elbette esaret zincirini kendi eliyle boynuna geciren miskin, haysiyetsiz bir millete nazaran dost ve düsman nazarındaki mevkii farklı olur. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Her seye ragmen muhakkak bir ısıga dogru yürümekteyiz. Bende bu imanı yasatan kuvvet, yalnız aziz memleket ve milletimin hakkındaki sonsuz sevgim degil, bugünün karanlıkları, ahlâksızlıkları, sarlatanlıkları icinde sırf vatan ve hakikat askıyla ısık serpmeye ve aramaya calısan bir genclik görmemdir. ( K. Atatürk ) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milli hedefler, milli irade yalnız bir kisinin düsünmesinden degil, bütün milletin arzularının, emellerinin birlesmesinden ibarettir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gencleri. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor bayramınızı en icten dileklerimle kutlarım.

Büyük Önder Atatürk ve kahraman silah arkadasları tarafından verilen mücadele sonucunda büyük fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti genclerimize emanettir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.


Bir Yorum Yazmak İster misiniz?