23 Nisan Mesajları

0

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ister resimli olarak isterseniz yazılı olarak kullanabileceğiniz mesajlar. En güzel 23 Nisan mesajları.

23 Nisan Kutlu Olsun

23 Nisan Mesajları

*** Hem ulusal egemenliği hem de çocuk bayramını bünyesinde bulundurabilecek kadar büyük tek bayrama sahip olduğumuz için gurur duyuyorum. Ne mutlu bizlere 23 Nisan coşkusunu yaşatanlara…

*** 23 Nisan öyle bir gündür ki Türk milleti o gün önündeki bağnazlık duvarını yıkıp ulusal tam bağımsızlığa büyük adım atmıştır. Böyle bir günü özellikle geleceğin teminatı çocuklar ile paylaşıp kutlamak ayrı bir heyecan veriyor insana. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

*** Çocukların hepsi birer melektir. Meleklerin kalplerin de kötülük yoktur. Çocuklarına sahip çıkmış tam bağımsız bir ulus olarak yolumuza devam etmemizi sağlayan şehitlerimizi de hürmetle anarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutlarım.

*** Bugünün çocuklarının bu cumhuriyeti kuran ulusal tam bağımsız egemen bir devlet olmamızı sağlayan Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının yollarından gideceklerine olan inancım tamdır. Ne mutlu 23 Nisan Ne Mutlu Ulusal Egemenlik. 23 Nisan herkese kutlu olsun.

*** Bu ülkenin en büyük teminatı ve geleceğin sigortası konumunda ki çocuklarımız için 23 Nisan gününü bayram olarak kabul edilmesi bu ülke bu ulus için bir şanstır. Bağnazlığın ve gericiliğin en ufak bir hücresinin dahi çocuklarımız sayesinde kalmayacağına olan inancımız tamdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız neşe dolu olsun.

*** 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu ülkenin geleceğinde yer alacak aydın ve bilimsel eğitim ile donatılmış çocuklarımıza olan inancımızı bir kat daha pekiştirmektedir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu ve mutlu olsun.

23 NİSAN RESİMLİ MESAJLARI

23 Nisan Mesajları

23 Nisan Mesajları

23 Nisan Mesajları

23 Nisan Mesajları


Leave A Reply