666 Park Avenue Dizisinin Konusu, Oyuncları ve Dizi Hakkında Yorumlar

0
Advertisement

ABC kanalının yeni dizisi 666 Park Avenue konusu. 666 Park Avenue dizisinin konusu ve oyuncuları

666 Park Avenue Poster
Uzun zamandır beklenen dizi 666 Park Avenue en sonunda başladı. Dram Korku ve Bilim Kurgu tarzında olan sitenin başrollerinde Vanessa Williams (Desperate Housewives dizisinde Renee olarak izlemiştik), Terry O’Quinn (Unutulmaz Lost dizisinden John Locke) paylaşıyorlar.

666 Park Avenue dizisinin konusuna gelince : Bir dilek tutun ve bu dileğinizin gerçek olduunu görün! Güzel değil mi? Peki dileklerinizin gerçekleşmesi için ne yapardınız? 666 Park Avenue hayalleriniz ve istekleriniz gerçeğe dönüşebilir. Zenginlik, güç, aşk, cazibe, başarı ve hatta intikam…

666 Park Avenue Oyuncular

he Drake’e hoşgeldiniz. Manhattan’da yer alan bu gizemli binanın gizemli sahipleri Gavin Doran (Terry O’Quinn) ve cazibeli eşi Olivia (Vanessa Williams). Drake gizemli doğaüstü karanlık güçlerin hakim olduğu ancak sakinlerinin bundan habersiz olduğu bir bina.

Amerikanın orta batı bölgesinden gelen genç bir çift olan Jane Van Veen (Rachael Taylor) ve Henry Martin (Dave Annable) The Drake’in yöneticiliği için çalışmaya başlıyorlar. Bu genç çift binanın sahipleri Gavin Doran ve Olivia’nın entrikaları ile uğraşırken bir yandan da binada bulunan gizemli, doğaüstü karanlık güçler ile mücadele etmeye başlıyorlar.

Advertisement

Dizi bir fenomene dönüşecek gibi gözüküyor. 666 Park Avenue konusu klasik iyi ile kötünün mücadelesi.


Leave A Reply