90’ların En Güzel 7 Kadın Şarkıcısının Geçmiş ve Şimdiki Halleri

1
Advertisement

O dönemlerde çoğu genç, şarkılarının sözlerini dikkatlice bir deftere yazarlardı, onları takip ederek bir giyim tarzı yaratmaya çalışırlardı.

Konsere gitmeyi hayal eder ve şarkılarının dinlemek için mutlaka ama mutlaka kaset alırlardı. 90’ların ikonlarının yani bizlere bunları yaşatanların bir kısmının şimdi nasıl göründüğünü merak ettik.

Britney Spears

Britney Spears

90’lı yılların dünya pop sahnesinin prensesi olan Britney Spears. Basit bir makyaj yapardı, kontrast vurgulaması, alt göz kapağının göz kalemi ve hatta oluklu hale getirilmesi ile moda oldu ve çok sevildi. Pop yıldızı gözlerindeki koyu tonları, pembe dudak parlatıcısını çok sevdi ve sevdirdi.

Bu arada yılar geçse bile Britney imajını değiştirmedi. Diğer yıldızlar sürekli olarak yeni görüntüler arıyorsa, parlaklığını krem ​​rujuna değiştirmesine rağmen yeri doldurulamaz sarışın, dumanlı gözler ve pembe dudaklara sadık kaldı.

Celine Dion

Celine Dion

Advertisement

Celine Dion, My Heart Will Go On şarkısını seslendirdiği “Titanic” filminin yayınlanmasından sonra ünlü oldu. Sonra  gri-siyah göz makyajı, metalik ruj ve ince, kabarık kaşlarla ünü daha da arttı. Şimdi şarkıcı daha doğal bir makyaj yapıyor – çıplak tonlar, doğal renkleri kulanıyor. BU arada Celine Dion’un sesinin muhtelemliğğ de tartışılmazdır.

Natalia Oreiro

Natalia Oreiro

Daha önce, “Vahşi Melek” dizisinin yıldızı Natalia Oreiro en doğal makyajı sevdi, bazen bize makyajsız bile çerçevede olduğunu görünüyordu. Dudaklarda hafifçe kararmış bir alt göz kapağı ve metalik ruj – 1990’larda kız böyle görünüyordu.  90’lı yıllardaki güzelliği durmasa bile hala güzel hala çekici…

Madonna

Madonna

Madonna her zaman bir asi olmuştur, ancak 1990’larda bu özellikle güzellik görüntülerinde dikkat çekiciydi. İkonik bir görüntüye sahipti. Bizim Minik Serçe’nin globalize olmuş hali gibiydi. Ancak şunu kabul etmek gerekir ki Madona bir dönemin değil her dönemin bir pop ikonu olmayı başardı. Onunla aynı dönemlerde ünlü olan kişileri o dönem ki hayranları dahi unutmuş iken Madonna her daim hayatımızda olmayı başardı.

Jerry Halliwell

Jerry Halliwell

Advertisement

Popülerliğinin zirvesinde, Jerry Halliwell sahnede sofistike saç modelleri, kızıl saçlar, çikolata dudakları ve koyu renkli kaşları ile tanındı. Spice Girl kızlarından birisi olan Jerry Halliwell ne güzelliğinden ne de performansından bir şey kaybetmemiş gözüküyor.

Kylie Minogue

Kylie Minogue

Kylie Minogue Avustralya’nın dünya müzik piyasasına armağanı olan bir şarkıcı idi. Sanırız 2000’li yılların başlarında yakalandığı bir hastalık sebebi ile sahnelerden geri dönmüştü ancak hala güzelliğin koruduğunu görüyoruz ve bundan mutluluk duyuyoruz.

Natalya Vetlitskaya

Natalya Vetlitskaya

Natalia Vetlitskaya’nın şarkısı “Look Into The Eyes” 1990’larda dans pistlerini havaya uçurmuştu. Rus olan şarkıcının yıllar geçtikçe görüntüsü biraz değişmiş olsa bile güzelliğinden bir şey kaybetmediği gözüküyor.


1 Yorum

  1. Bence hepsinin de şavtı kaymış. Gençken birer afetler ama şu an felaket olmuşlar. En genç olanı Britney Spears ama en çok çöken de o.

Leave A Reply