Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü Taban Puanları 2020

0
Advertisement

Aile ve Tüketici Bilimleri taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Aile ve Tüketici Bilimleri olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Aile ve Tüketici Bilimleri bölümüne ait olan taban puanları büyükten küçüğe doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Aile ve Tüketici Bilimleri okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Aile ve Tüketici Bilimleri

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Aile ve Tüketici Bilimleri taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Aile ve Tüketici Bilimleri hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Fakülte – Yüksekokul Adı / Bölümü / Puan Türü / Kont. / Yerleşen / Taban Puanı / En Yüksek Puanı

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) / İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi / Aile ve Tüketici Bilimleri /. EA / 80 / 82 / 259,81829 / 314,32182

Advertisement

Aile ve Tüketici Bilimleri Bölümü Taban Puanları

70%
70%
Awesome

Bu programın amacı; kişi, aile ve kurumların yerel, ulusal, evrensel düzeyde tatminkâr bir yaşam kalitesinin temel fonksiyonları olan ekonomik, psikososyal, fiziksel refahını sağlamaya ve yükseltmeye yönelik eğitim, araştırma ve yayın yapmaktır.

  • İş Bulma Olanakları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    7

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?