Akrep Burcunun Sağlık Durumu

0

Akrep burcu hangi sağlık problemlerini yaşayabilir? Akrep burcunun sağlık sorunları, hastalıkları, güçlü olduğu noktalar nelerdir?

Akrep Burcu ve Sağlık

Akrep burcunu cinsel organları yönetir. Bu nedenle tüm burçlar içinde cinselliğe en düşkün insanlar akreplerdir. Bu isteklerini bastırmak zorunda kalırlarsa zorbalaşabilirler.

Yükseleni akrep olan kişiler, orta ya da daha uzun boylu, kalın ama düzgün bedenli, yuvarlak yüzlü, esmer solgun tenli, kısa kalın boyunlu ve bazen çarpık bacaklı olurlar. Ayakları biçimsizdir.

Akrepler hastalığa karşı savaşan bir ruh taşırlar. Hasta bile olsalar güçlü iradeleri ve enerjileri ile çalışmalarını sürdürürler. Hasta olduklarını kabul edince, olayı iş gibi ele alarak iyileşmeye çalışırlar. Alınabilecek en etkili ilacı almaktan çekinmezler.

Hastalık konusunda sabırsızdırlar. Acıya dayanıklı iyi hastalardır. Akrep insanları sağlıklarının kendi ellerinde olduğuna ve hastalıkları irade ile uzaklaştırabileceklerine inanırlar. Fazla yemek yerlerse sindirim sistemleri bozulabilir. İrade güçlerini canlılıklarına karşın zaman zaman enerjisiz kalırlar.

Akrepler fiziksel olarak hareketli kişilerdir. Zor ve cesaret istemeyen sporları sever, sporun hemen hemen bütün dallarında başarılı olurlar. Bedenlerinde zayıf gördükleri bir yan varsa egzersizle güçlendirmeye çalışarak kendilerini bırakmazlar.


Leave A Reply