Alabilmek İle İlgili Cümleler, Alabilmek Gerçek ve Mecaz Anlamı ile

0

Alabilmek ile ilgili cümleler. Alabilmek kelimesi içeren “Alabilmek” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.

Alabilmek Kelimesiyle Gerçek, Mecaz ve Yan Anlamların Kullanıldığı Cümleler
 1. Bu anahtarla, telefonun kamerasını otomatik ve profesyonel modlara alabiliyorsunuz.
 2. Pek çok farklı konuda hakkını aramak isteyenler bu durumda alanına göre avukat seçerek hizmet alabilirler.
 3. Cilt doktoruna sormadan yine de aklınızda şüphe olmasın veya eczanelerden yardım alabilirsiniz.
 4. En şık erkek ve bayan bot modelleri arasından dilediğinizi seçerek Nichyuc güvencesi ile kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
 5. Kısa süre içerisinde deforme olmadan, rengini ve kalitesini koruyarak kullanabileceğiniz, aynı zamanda ekonomik fiyatlarla satın alabileceğiniz kılıflara Frazew farkıyla sahip olabilirsiniz.
 6. İnternet sitelerine hâkim olan tüketiciler bu konuda çok uygun fiyatlara kaliteli ayakkabıları satın alabilirler.
 7. Hatta kampanyalar iyi takip edildiğinde bir ayakkabı fiyatına 2 bazen 3 ayakkabıyı dahi alabilmek mümkün oluyor.
 8. İtalya’nın gastronomi merkezine doğru uzanan Toskana gastronomi ve tadım turu hakkında daha detaylı bilgi alabilir, yerinizi en kısa sürede ayırtarak, sizinle ortak zevklere sahip gurme gezginler ile yolculuğa çıkabilirsiniz.
 9. Bütçenize uygun olarak alabileceğiniz mevlüt hediyelikleri için almak istediğiniz hediyelikleri seçmeniz ve adet vermeniz yeterli olacaktır.
 10. L’Oréal güvencesiyle saç bakımının sihirli anahtarı olan Kérastase güzellik ürünlerini farklı ihtiyaçlarınız için formüle edilen seçenekleriyle kuaförlerde, güzellik ürünleri satan marketlerde, eczanelerde ve narecza’da kolayca bulabilir, inceleyip satın alabilirsiniz.
 11. Gençliğinizi ve güzelliğinizi ön plana çıkartacak olan çok sayıda alternatif renk var ve bu renklerin tesettür elbise modelleri ile birlikte ne şekilde can bulduğunu görmek isterseniz eğer sizler de tesettür giyim sektörünü mercek altına alabilirsiniz.
 12. Elbiseler, hanımlar için şıklığın yanı sıra rahatlığı da temsil ediyor ve bu rahatlığı satın alabilmeniz de artık mümkün!
 13. Her geçen gün büyüyen ve kendini geliştirmeyi başaran markaları sizler de ziyaret edebilir ve listelerinize dahil ederek bilgi alabilirsiniz.
 14. Modaya ayak uydurmak ve kendinizi bu anlamda biraz olsun geliştirmek isterseniz eğer bu ismi hafızalarınıza yerleştirebilir ve en kısa sürede ziyaret ederek yeni dönem kıyafet modellerini de mercek altına alabilirsiniz.

Leave A Reply