Anne Babalarına Korkutucu Derecede Benzeyen Ünlü Çocukları – 6

0
Advertisement

Ünlü ebeveynine çok benzeyen çocukların listesi. Serimizin bu altıncı sayfasında ünlü çocuklarının korkutucu derecedeki benzerliklerine şahit olacaksınız.

David Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham – 21 Yaşında

“Selam ben Brooklyn. Babam David Beckham. Evet annem de Victoria Beckham” diye konuşmaya başlayan birine ne dersiniz? Haydi gel bir özçekim yapalım dersiniz herhalde. Brookly Beckham dünyanın en ünlü ailesinin 21 yaşındaki üyesi. Doğduğu andan beri medya tarafından takip edilen ve hatta bunu normal hayat kabul eden Brooklyn dünyanın en iyi futbolcusu olan babasının izinden gitmeyi denese ne olur denemese ne olur değil mi. Valla büyük travma olur, ki olmuştur da. Bir süre Arsenal forması giyse de sonradan vazgeçen delikanlımız kariyerine modellik yaparak devam etmeye karar vermiş. E soyadı Beckham olunca da tüm markaların kapıları Brooklyn Bey’e sonuna kadar açılmış durumda tabii.

Dwayne “The Rock” Johnson’ın kızı Simone Alexandra Johnson – 18 Yaşında

Amerikan Güreşi tarihinin en güzel ailesi herhalde Dwayne Johnson’ın ailesidir. Dedesi ve babası WWE dünyasının ünlü güreşçileri olan Dwayne Johnson da “The Rock” yani “Kaya” lakabını bu sektörde almıştır. Daha sonra sinemaya geçiş yapan Dwayne Johnson’ın Samoalı olduğunu da belirtelim. İlk evliliğinden olan kızı Simone Alexandra Johnson ise hiç beklenmedik bir şekilde babasının izinden gitmeyi seçti, hatta geçtiğimiz ay WWE ile sözleşme imzaladı. Güreşmek için profesyonel olarak eğitim almaya bile başlayan Simone’a hayretle bakıyoruz. Bizim burda olsa, babası ünlü ve zengin diye biç klablarda partileyip sosyal medyadan yeni saç stilini paylaşıyor olurdu çünkü.

Robin Williams’ın Kızı Zelda Williams – 30 Yaşında

Palyaço herkesi güldürür ama kendisi ağlar diye bir inanış vardı ya, işte Robin Williams sanki bu inanışın kanıtı gibi. Kariyeri boyunca herkesi güldüren Robin Williams’ın Ölü Ozanlar Derneği’ndeki öğretilerini ezberlemiş nesil olarak onun bu dünyadan kendi isteğiyle ayrılmış olmasını kabullenemiyoruz. Ailesi ne hale gelmiştir tahmin bile edemiyoruz. 3 evlilik yapan Robin Williams’ın en çok konuşulan evliliği ikinci evliliğiydi, çünkü çocuğunun dadısıyla evlenmişti. Dadıdan da iki çocuğu oldu, bunlardan biri de Zelda Williams’dı. Babasına olan hayranlığıyla onun izinden gitmeyi seçen Zelda oyunculuk, yapımcılık ve yönetmenlik yapıyor. Ama en sevdiği iş babasının da favorisi olan çizgi filmlerde seslendirme yapmak.

John Travolta’nın Kızı Ella Bleu Travolta – 19 Yaşında

Holywood’un birbirine en yakışan çiftlerinden olan John Travolta ve Kelly Preston 1991 yılında evlendi. Çiftin üç çocuğu oldu, ama maalesef hayat oğulları Jett’i 16 yaşındayken onlardan aldı. Küçüklüğünden beri bir hastalığı olan Jett, geçirdiği bir nöbetle aniden aralarından ayrıldı. Kalan çocukları için hayata devam etmek zorunda kalan acılı çift bugünlerde kızları Ella Bleu ile avunuyorlar. Oyunculuk yapan Ella Bleu (Blö diye okunuyor ve Fransızca Mavi anlamına geliyor) bugüne kadar birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde rol aldı ve beğeni topladı. En çok babasının ona oyunculuğu öğretmesini sevdiğini de sık sık dile getiriyor.

John Aniston’un Kızı Jennifer Aniston – 51 Yaşında

Jennifer Aniston’ın çocukluğunun çok travmatik geçtiğini biliyor muydunuz? Jennifer daha ilkokuldayken babası bir gün onu ve annesini terk etmiş ve çıkıp gitmiş. Tam bir yıl boyunca babasını hiç görmeyen küçük Jennifer bir türlü anlayamamış ve suçu kendisinde aramış. Daha sonra babası yeniden ortaya çıkmış ve hafta sonları kızıyla görüşmeye başlamış. Ondan sonra da babası yine terk etmesin diye şekilden şekle girmiş Jennifer. Oyuncu olmaya karar verdiğinde kendisi de ünlü bir aktör olan John Aniston kızının gösteri dünyasına girmesine karşı çıkmış. Ama bakmış ki Jennifer bu konuda kararlı, o zaman kızına destek olmaya karar vermiş ve şimdilerde kızıyla gurur duyuyor. Jennifer ise babasının onu küçükken terk etmesini çoktan affetmiş bile.

Advertisement

Julio Iglesias’ın Oğlu Enrique Iglesias – 44 Yaşında

Yanık teniyle en iyi kontrastı yapan pembe gömlekleri ve beyaz ceketleriyle yaz şarkılarının ilahı Julio Iglesias’ın müziği zamansızdır. Şimdi bile açın bir şarkısını, kendinizi Akdeniz kıyılarında hissedersiniz. Hakkında ne çok konuşulmuştur Julio İglesias’ın. Şarkı söylerken bir elini ceketinin içine asılı tuttuğu için bunun gizli bir anlamı olduğuna inananlar mı istersiniz, elinin titremesini gizlemek için yaptığını iddia edenler mi, neler neler. Bu egzotik adamın oğlu Enrique Iglesias da babasının izinden gidip şarkılar söylemeye başladı ve beklenmeyen bir şekilde çok başarılı oldu. Yakışıklı olduğu için zaten ilgi gören Enrique’nin her çıkardığı parça ayrı hit oldu ve ünü babasını bile geçti. O zaman hep beraber “Bailamos” diyoruz.

Gülşen Bubikoğlu’nun Kızı Zeynep İnanoğlu – 42 Yaşında

Gülşen Bubikoğlu ve Türker İnanoğlu çiftinin kızları Zeynep İnanoğlu kimin izinden gitmeyi seçti diye merak ediyorsanız, hemen söyleyelim, babasını seçti. Annesi gibi ünlü bir sinema oyuncusu olacak kadar güzel olsa da, Zeynep İnanoğlu sıkı bir eğitim almayı ve üstün başarılı bir iş kadını olmayı seçti. Koç Lisesi, Harvard, MIT ve Cambridge’i içeren dünyanın en iyi okullarından geçen eğitim hayatından sonra ses tanıma sistemleri, yapay zeka algoritmaları konularında yaptığı girişimler ve Google gibi dev firmaların ülke temsilcilikleriyle anılan kariyeri gerçekten takdire şayan. 2011’de Cüneyt Özdemir’le evlenen Zeynep İnanoğlu’nun bu evlilikten bir de oğlu var.

Leman Sam’ın Kızı Şevval Sam – 46 Yaşında

Leman Sam’ın öyle alıştığımız şarkıcılardan olmadığını bilmeyenlere anlatalım. Sadece Türkçe değil, yaklaşık 20 lisanda şarkı söyler. Özellikle Azeri türküleri çok sever ve mutlaka albümlerine birkaç Azeri türküsü ekler. Müthiş bir aktivisttir ve ünlü olmasını toplumu bilinçlendirme amacıyla kullanır. Anadolulu olduğunu sürekli vurgular ve ait olduğu topraklara olan sevgisini her fırsatta dile getirir. Böyle dolu dolu bir sanatçının kızı olan Şevval Sam aynı yoldan gitmiş midir? Evet, ama Şevval Sam gençliğinde ne kadar bohem tarzı benimsese de ilerleyen yıllarda daha dişi görünmeyi tercih etmeye başlamıştır. Annesi kadar güzel şarkı söyleyen Şevval Sam’ın oyunculuk konusunda da üstün yeteneklidir ve geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Sibel Can’ın Oğlu Engincan Ural – 28 Yaşında

Sahnelerin fıkır fıkır divası Sibel Can ile sinema ve dizi dünyasının yakışıklı oyuncusu Hakan Ural’ın oğlu Engincan Ural ne zaman büyüdü de iş adamı oldu diyerek başlamak istiyoruz. Sibel Can da Hakan Ural da son 28 senede bir gram değişmedikleri için Engincan Ural’ın koca adam olmasına şaşırmamız da çok normal. Annesi ve babası gibi sahnelerde ve ekranlarda olmayı hiç istemeyen Engincan Ural, üniversiteyi Miami’de okudu. Sonra da anne ve babadan gelen servetiyle yatırımcı olmaya karar verdi. Sadece zengin yatırımcıların üye olabildiği bir sosyal kulübe katılan Engincan Bey geleceği şekillendirecek projeler arasından en aklına yatanları seçiyor ve onların ilerlemesine katkıda bulunuyor. Oturup para yiyeceğine faydalı şeyler yaptığı için alkış.

Seda Sayan’ın Oğlu Oğulcan Engin – 29 Yaşında

İnatla yaşlanmayan, hatta yıllar geçse de yüzünde ve vücudunda bir milimetre bile değişim yaşamayan eli maşalı sanatçımız Seda Sayan’la eski futbolcu Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin 29 yaşına gelmiş de davetlerde annesine kavalyelik bile yapıyor. Babasının izinden gitmeyi deneyen Oğulcan Engin, önce Beşiktaş ardından da Kasımpaşa kulüplerinde futbol oynadı. Maalesef üzücü bir sakatlık yaşadı ve futbolu bırakmak dışında bir seçeneği kalmadı. O da gitti İtalya’da üniversite okudu ve ekonomi bölümünden mezun oldu. Kariyer konusunda hala ne yapmak istediği pek kesin değil. Seda Sayan’la birlikte birçok programa konuk olmasından dolayı belki dizilerde veya başka formatlarla ekranlarda görmeye başlayabiliriz dedik, ne dersiniz?

Öztürk Serengil’in kızı Seren Serengil – 48 Yaşında

Öztürk Serengil’in saygı duyulan oyunculuk kariyerini bilmeyen yoktur. Ait olduğu dönemi temsil eden saygılı tavırlarına kibar kişiliği de eklenince tam bir beyefendi olan Öztürk Serengil sayısız Yeşilçam filminde rol almıştır. Komik ve tuhaf tiplemeler Öztürk Serengil’e en yakışan rollerdi ve bunların hakkını verirdi. Gel gör ki, kızı Seren Serengil bambaşka bir yoldan gitmeyi seçti. Şarkı söyleyerek ünlü olmayı seçen Seren Serengil daha sonra baktı ki bu ülkede sadece çıkıp ona buna laf atarak gündemde kalınabiliyor, şarkı söylemeyi de bıraktı. Sadece polemiklerle anılan Seren Serengil artık magazin programlarında ünlüler hakkında yorum yapıyor.

Advertisement

Serinin Beşinci Sayfasına Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız

Serinin İlk Sayfasına Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız


Leave A Reply