Aşk Mektubu Örneği – Duygu Dolu, Sevgi Dolu Gerçek Bir Aşk Mektubu

0
Advertisement

Sevdiğinize olan sevginizi bir kaç satıra yazarak anlatmak istiyorsanız işte size ilham alabileceğiniz bir aşk mektubu örneği.

ask-mektubu

Mektup Uğur Sağlam tarafından çok sevdiği eşine yazılmıştır…

Sevmenin sevilmekten daha güzel olduğunu öğreten ey sevgili….

Gözlerine baktığımda geleceğimi gördüğüm, kendimi bulduğum, dudaklarından dökülen her kelimenin ahenkle taa kalbime kadar nüfuz ettiği, bir tebessüme hayatımı adadığım biriciğim, sevdiceğim, sebebim..

Bu hayat maratonunda benimle koşarak, ellerimi sıkıca tutarak ve her tökezlemem de beni yüreklendirerek her daim sevilmeyi yaşattın bana. Ben yıllarca sevilmenin en değerli duygu olduğuna inanırken, sen bununla da kalmayıp sevmeyi de öğrettin. Bir insanın, hayatındaki her soluğu doldurmasını, bir dokunuşun her hücreye ulaşmasını tattırdın. Şimdi görüyorum ki sevmekmiş sevilmeyi anlamlı kılan. Bir damla gözyaşıymış insanı un ufak eden, dağları deviren. Bir bakış en kıymetli an, bir çift söz en değerli hazine olabiliyormuş. Sevmekmiş bu maddi dünyada aranan, Nirvana misali ulaşılan.

Advertisement

Şimdi sana teşekkür mü etmeliyim yoksa tüm bunlardan sonra daha da mı çok sevmeliyim seni? Gülüşünü, gözlerini, sesini içime çekip hapsetmeli miyim yoksa? Sana sonsuz özgürlüğü içime hapsederek veriyor, kendimi sana mahkum ediyorum. Hep benimle kal sevdiğim.


Leave A Reply