Asker Mesajları, Resimli En Güzel Asker Sözleri ve Mesajları

3
Advertisement

Resimli en güzel asker mesajları. Belki sevdiğiniz belki de yakın bir dostunuz şu anda asker… İşte ona resimli gönderebileceğiniz asker mesajlarından oluşan galerimiz.

Asker Mesajları

Bu tür mesajlar, askerlere destek ve moral vermek, onların fedakarlıklarını takdir etmek ve onlarla dayanışma içinde olduğumuzu göstermek amacıyla kullanılır. Bu mesajlar genellikle sosyal medya platformlarında veya kişisel iletişim araçlarında paylaşılır. İçerisinde askerlere yönelik güzel sözler, teşekkür mesajları, cesaret verici ifadeler veya dua niteliği taşıyan sözler bulunabilir. Ayrıca bu mesajlar, resimlerle desteklenebilir ve görsel açıdan daha etkileyici hale getirilebilir.

“Asker Mesajları, Resimli En Güzel Asker Sözleri ve Mesajları” ifadesi, askerlere yönelik hazırlanan ve içeriğinde anlam, güzellik ve destek barındıran mesajları tanımlar. Bu mesajlar, askerlere motive olmaları, güçlerini hissetmeleri ve vatanları için yaptıkları fedakarlıkları takdir etmeleri konusunda ilham verme amacı taşır.

Asker Mesajları

Askerlik yapan kişilere gönderilebilecek bazı mesajlar şunlar olabilir:

 1. Merhaba! Sana askerlik sürecinde başarılar diliyorum. Güçlü, disiplinli ve cesur olman dileğiyle. Her zaman güvende kal ve sağ salim geri dönmeni dört gözle bekliyoruz!
 2. Sevgili asker arkadaşım, her birinizin gösterdiği cesaret ve fedakarlık için minnettarız. Sizi gururla destekliyor ve dualarımız sizinle. Unutmayın, orada olduğunuz sürece, kalbimizde sizinle birlikteyiz. Allah size güç ve kuvvet versin!
 3. Askerde olduğun süre boyunca zorluklarla karşılaşabilirsin, ancak emin ol ki sana güveniyoruz. Güçlü dur, arkadaşlarını ve komutanlarını dinle ve en önemlisi kendine dikkat et. Birlik ve beraberlik içinde zorlukların üstesinden geleceğinize inanıyoruz.
 4. Kardeşim, bugün senin için dua ediyorum. Orada olduğun süre boyunca yalnız olmadığını hatırla. Sana olan inancımız tam. Sana başarılar diliyor, kısa sürede sağ salim geri dönmeni umut ediyoruz.
 5. Sevgili asker, ülkemizin güvenliği için verdiğin hizmet için sana teşekkür ederim. Vatanımızın her bir köşesinde senin sayesinde huzur içinde yaşıyoruz. Dikkatli ol, kendine iyi bak ve sağ salim dönmeni diliyorum.
 6. Askerde olduğun bu dönemde dayanıklılığını ve azmini gösterme zamanı. Kendine güven, sorumluluklarını yerine getir ve her anını değerlendir. Tüm sevdiklerin seninle gurur duyuyor. Allah yardımcın olsun!
 7. Sevgili asker, ülkemizin güvenliği için gösterdiğin cesaret ve özveri için minnettarız. Güçlü dur, sana verilen görevleri başarıyla yerine getireceğine inanıyoruz. Allah yar ve yardımcın olsun!

Bu mesajlar, askerlik yapan kişilere destek olmak ve onlara moral vermek amacıyla kullanılabilir. Unutmayın, her bir askerimiz vatanımızın güvenliği için önemli bir görev üstlenmektedir ve onların fedakarlıkları takdir edilmelidir.

Advertisement

Vatan demek namus demektir aşkım. Sen hem aşkın hem de namusun için oralardasın. Gel teskere deme askerlik demek ben demek askerlik demek ailen demek askerlik demek vatan demektir.

Askerim sen bekliyorum diye sakın üzülme… Ben seni sadece askerdeyken değil dünyanın neresinde olursa ol beklerim.

Gel teskere gel diyen dillerim elbet sana hoş geldin aşkım da diyecek. Bu dünyada zaman durdurulamayan tek şey o zaman geçecek ve ben sana kavuşacağım.

Asker Mesajları

Asker Mesajları

Asker Mesajları

Advertisement

*** Sen askerdeyken buraları merak etme asker kardeş buralar bizlere emanet.

*** Ne bedeller ödedik ne canlar verdik ne savaşlardan geçtik… Canım Türkiyeme elbet ki canımız feda… Biz Türk askeriyiz Türkiye Cumhuriyetini ilelebet yaşatacak ve muhafaza edecek bizler olacağız.

*** Bu yüce vatanın dağlarında gezen aslan parçaları… Bu vatanı savunmak için dağlardaki geceleriniz aynen gündüz gibi olsun Rabbim sizleri korusun hepinizi sağ salim sevdiklerinize kavuştursun.

*** Şafak sayarken en çok canımı acıtan şey şafak değil senin yanımda olmaman aşkım… Askerlik gelip geçer katlanılır ama anladım ki sensizlik gelip geçmez… Katlanılmaz…

Asker Mesajları

Asker Mesajları

Asker Mesajları

Asker Mesajları

Sevgiliye Gönderilecek En Güzel ve Romantik Asker Mesajları

İşte sevgiliye gönderilebilecek romantik asker mesajlarından bazıları:

 1. Sevgilim, her anında seni düşünüyorum. Sen oradayken bile, kalbimde hep seninle birlikteyim. Senin için dua ediyorum ve sağ salim dönmeni sabırsızlıkla bekliyorum. Seni seviyorum!
 2. Aşkım, burada olmasan da seninle kalbim her zaman birlikte. Bu zorlu süreçte seninle gurur duyuyorum ve senin güvenliğin için dua ediyorum. Bir an önce kucaklaşmak için sabırsızlanıyorum. Seni seviyorum, sağ salim dönmeni bekliyor olacağım.
 3. Sevgilim, her gün seninle birlikte olduğumu hissediyorum. Seninle geçirdiğimiz anılarımızı düşünüp gülümsüyorum. Sana olan aşkım her geçen gün daha da büyüyor. Seni özledim, ama güçlü ve cesur olduğunu biliyorum. Seni seviyorum ve dönüşünü heyecanla bekliyorum.
 4. Birlikte geçirdiğimiz güzel anılarımız aklımda canlanıyor ve beni sana daha da bağlı kılıyor. Uzakta olduğun için zor olsa da, seninle olan aşkımızı hiçbir mesafe bozamaz. Güvende olman için dua ediyor ve sana olan sevgimi yürekten hissettiriyorum. Seni çok özlüyorum!
 5. Sevgilim, her gece yıldızlara bakıyorum ve sana olan sevgimi gönderiyorum. Ne zaman zorluklarla karşılaşsan, sana güç ve cesaret vermek için dualarım seninle. Seninle bir ömür geçirmek için sabırsızlanıyorum. İyi ki varsın, seni çok seviyorum!
 6. Aşkım, askerlik sürecinde olduğun için gurur duyuyorum. Senin cesaretin ve vatanseverliğin beni her zaman etkiliyor. Senin için dualar ediyor ve seni düşünerek güç buluyorum. Seni seviyorum ve sağ salim dönmeni bekliyorum.
 7. Sevgilim, seni düşünmek bile kalbimi dolduruyor. Seninle bir araya gelmek, sana sarılmak ve geleceğimizi birlikte planlamak için sabırsızlanıyorum. Her anında seninle birlikteyim. Güvende kal ve sağ salim dönmeni bekliyorum. Seni seviyorum!

Bu romantik asker mesajları, sevgilinize olan duygularınızı ifade etmek, ona destek olmak ve onu motive etmek için kullanılabilir.

Advertisement


3 yorum

 1. sevil seni cok ozluyorum suan asker yolunu bekleyecektin beni kıbrıstan donmemi seni almami biz biz yokuz artık sevil kurt

 2. 3. Ayımızda bitti Sezer’m son 9 Ay Kaldı.. Yüreğim senden bian olsun vazgeçmeyecek Seni çok seviyorum

Leave A Reply