Aslan Burcu İş Hayatı ve Diğer Burçlarla İş Ortaklığı

0
Advertisement

İş hayatında Aslan burcu nasıldır? Aslan burcu için kariyer, uygun meslek, ortaklık, diğer burçlarla iş hayatındaki uyumu.

İş Yaşamındaki Aslan Burcu

Aslan Burcu için Kariyer: Oyuncu, sanatçı, modacı, halkla ilişkiler, yönetici, öğretmen, tekniker, muhasebeci, tamirci, kuyumcu, satış danışmanı, dansçı gibi meslekler size göredir. Başarılı olmak için başkalarından beklediğiniz kadar siz de çalışın. Diktatör olmaktan kaçının, emir vermek yerine rica edin. Yaptıklarınızla gurur duyun ama asla önemini fazla abartmayın.

Aslan Patronu: Mükemmel bir şirket başkanıdır. Başkalarının farklı yeteneklerini çok iyi anlar ve değerlendirir. Bu nedenle yapılamayacak bir görev vererek enerji ve zaman kaybına neden olmaz.

Aslan Çalışanı: Bu kişiyi bir başkası için çalışırken görmek oldukça zordur. Genellikle kendisi için çalışmak ister. Özel hayatı işini etkiler. Eğer mutsuzsa bu ilk önce işine yansıyacaktır. Yetkisi olmasa da şirkette çalıştığı bölümün lideri olacaktır. Uzak görüşlü olduğundan bir projeyi hemen kavrar.

Aslan Burcu ve Diğer Burçlar Arasındaki İş Ortaklığı

Aslan-Koç: Tipik bir koç aslan gibi olumludur, coşkuludur, atılgandır. Ortaklık faydalıdır.

Advertisement

Aslan-Boğa: Bu iki kişinin ortak olabileceklerinin hayalini bile kurmak çok zordur. Ortaklık zararlıdır.

Aslan-İkizler: Ateş ve havanın işbirliği yürüyebilir. Ortaklık faydalıdır.

Aslan-Yengeç: Eğer aslan bu kişiyle ortaklık kurmaya niyetliyse ortağının özelliklerini bilmesinde yarar vardır. Ortaklık risklidir.

Aslan-Aslan: Bu ortaklık oldukça dramatik olacağa benzer. Ortaklık risklidir.

Aslan-Başak: Bu iki kişinin uyuşmazlık dışında bir araya gelebileceğini hayal bile etmek çok zor. Ortaklık zararlıdır.

Aslan-Terazi: Aslan ile terazinin ortaklığı birlikte eğlenmek içinse bu ilişkinin üstüne yoktur. Ortaklık denemeye değer.

Advertisement

Aslan-Akrep: Her ikisi de güçlü dinamik ve emirlerine karşı gelinmesini sevmeyen bir karaktere sahiptir. Ortaklık risklidir.

Aslan-Yay: Yay parlak bir kıvılcımdır ve açık bir kitap gibidir. Yaya tam anlamıyla güvenecektir. Doğa ve sporla ilgilenir. Ortaklık faydalıdır.

Aslan-Oğlak: Aslanın oğlak ile gürültüsüz patırtısız bir ortaklık kurması olanaksızdır. Ortaklık zararlıdır.

Aslan-Kova: Tipik bir kova dürüst, açık fikirli, kibar ve insancıldır. Ortaklık denemeye değer.

Aslan-Balık: Tipik bir balık çekimser, kibar ve hassastır. Ortaklık risklidir.


Leave A Reply