Aslan Burcu Kadınının Özellikleri

0

Aslan burcu kadınının genel özellikleri nelerdir? Aslan burcu nasıl bir annedir? Aslan kadınında cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Aslan Kadını

Aslan burcu kadını hassas ve anılarına bağlıdır. Birçok üstün özelliği ile ayrıcalıklı bir kadındır; akıllı, zarif, güzel, tuhaf bir popülerlik sahibi ve çekicidir. Sessiz, sakin, sevimli göründüğünde emin olun rol yapıyordur, kibirli ve gururlu olduklarını açıkça gösterirler. Lüks yaşamayı severler, yürekli ve cömerttirler, fakirlik manzaraları görmekten hoşlanmazlar, bu onları bunalıma sokar. Bir eve kapanmak onun tarzı değildir. Mesleğini yapmak ister. Para kazanmak için değil saygınlık kazanmak için rekabeti severler. Erkeklerle boy ölçüşmeye bayılırlar.

Advertisement

Konuşup, öğüt verebilecekleri meslekler onlar için uygundur. Evde olduğu takdirde evini en kaliteli şekilde dekore etmek için bol para harcayacaktır. Kendine bakmayı sever, güzel görünmek onun için önemlidir. Tipik aslanlar spor giysileri tercih ederler ama nasıl giyinirlerse giyinsinler pahalı ve iyi dikilmiş elbiseleri tercih edeceklerdir.

Aslan Kadını İçin Cinsellik

Dramatik, gururlu ve tutkulu biridir. Her zaman bakımlı, gösterişli ve gözde olmak ister. Hiç kimse onunla boy ölçüşemez gibi bir saplantısı vardır. İdeal eşinin de tıpkı kendisi gibi olmasını ister. Çok idealisttir. Ayaklarını yerden kesen bir erkek arar. Bakımlı, zengin ve başarılı erkeklerden hoşlanır. Onun için, ona hayran ve onu arzulayan erkeklerden daha önemli bir şey olamaz. Erkek arkadaşı için yalnızca önemli olması yetmez, tek de olmalıdır. Lüks ve ihtişamlı mekanlarda kendini daha iyi hisseder. Yatakta kontrolün partnerinde olması hoşuna gider.

Aslan Burçlu Anneler

Advertisement

Çocuklarına aşırı sevgi ve şefkat duymalarına rağmen onların üstlerine düşmezler. Çocuklarının hatalarını kolayca göremezler ama kendilerine duyulacak saygı söz konusu sertleşebilirler.

Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmezler, iş hayatını ve çocukları ile ilişkilerini dengeli bir biçimde yürütebilirler. Genelde çocuklarını şımartır ama cezalandırmayı da bilir. Onlarla arkadaş olur, oyunlar oynar ama söz dinlemeyi de öğretir.

Aslan Burcunun Saç Rengi

Aslanın yelesini andıran uzun, parlak ve gür saçlara sahip olanlar için fındık kabuğu en uygun renktir.

Aslan Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Advertisement


Leave A Reply