Atık Yönetimi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları

0

Atık Yönetimi (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Atık Yönetimi (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Atık Yönetimi (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Atık Yönetimi (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Atık Yönetimi (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Atık Yönetimi

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Atık Yönetimi (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Atık Yönetimi (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ (KARAMAN) / Kazım Karabekir Meslek Yüksekokulu / Atık Yönetimi / 40 / 184,31676

Atık Yönetimi

65%
65%

Atık Yönetimi, evsel, tıbbi, tehlikeli ve tehlikesiz atıkların minimizasyonu, kaynağında ayrı toplanması, ara depolanması, gerekli olduğu durumda atıklar için aktarma merkezleri oluşturulması, atıkların taşınması, geri kazanılması, bertarafı, geri kazanım ve bertaraf tesislerinin işletilmesi ile kapatma, kapatma sonrası bakım, izleme kontrol süreçlerini içeren bir yönetim biçimidir.

  • İş İmkanları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    6

Leave A Reply