Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları

0

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları tablosunun yer aldığı sayfamız. Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 2019 dönemi için 4 yıllık bölümlerin taban puanları ve kontenjan bilgileri..

2018 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2019 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca bu sene yeniden düzenlenen puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

2018 yılında ilk defa yapılan YKS sınavı ile oluşan Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 4 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2019 yılında yapılacak olan YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.


2019 Yılı Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Kontenjanları

4 Yıllık Bölümler

ÜNİVERSİTE  FAKÜLTE BÖLÜM ADI Puan
Türü
Genel
Kont.
Yerleşen Taban Puanları
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ  (BAKÜ-AZERBAYCAN) Okul Öncesi Eğitim, Psikolojik Danışmanlık ve İşitme Engelliler Fakültesi Okul  Öncesi Öğretmenliği (Ücretli) SÖZ 10 0
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ  (BAKÜ-AZERBAYCAN) Okul Öncesi Eğitim, Psikolojik Danışmanlık ve İşitme Engelliler Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği  (Ücretli) EA 10 2 274,65950
AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ  (BAKÜ-AZERBAYCAN) Sınıf Eğitimi Fakültesi Sınıf  Öğretmenliği  (Ücretli) EA 10 0Bir Yorum Yazmak İster misiniz?