Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri Taban Puanları 2020

0
Advertisement

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi. 2020 eğitim yılı için 4 yıllık bölümlerinin, fakültelerin taban ve tavan puanları, kontenjanları listesi.

2020 Yılı Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Taban Puanları ve Kontenjanları

2019 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi. 4 yıllık bölümlerin taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2020 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

Taban Puanları

YÖK Atlas verileri ile oluşan Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi . 4 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2020 yılında yapılacak olan. YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.

Üniversite Adı / Fakülte / Bölüm Adı / Puan Türü. / . Kontenjan / Yerleşen / Taban Puan / Tavan Puan

AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN) / Okul Öncesi Eğitim, Psikolojik Danışmanlık ve İşitme Engelliler Fakültesi / . Okul Öncesi Öğretmenliği (Ücretli) / SÖZ /. 10 / 0 / — / —

Advertisement

AZERBAYCAN DEVLET PEDAGOJİ ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN) / Okul Öncesi Eğitim, Psikolojik Danışmanlık ve İşitme Engelliler Fakültesi / Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmenliği (Ücretli) / EA /. 10 / 1 / 292,47827 / 292,47827

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi

50%
50%

Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi veya kısa ASPU - pedagojik personelin eğitimi için kurulan devlet eğitim kurumudur.

  • Eğitim Kalitesi
    5

Leave A Reply