Azerbaycan Diller Üniversitesi 4 Yıllık Bölümleri Taban Puanları 2020

0
Advertisement

Azerbaycan Diller Üniversitesi 2020 eğitim yılı için 4 yıllık bölümlerinin, fakültelerin taban ve tavan puanları, kontenjanları listesi.

2020 Yılı Azerbaycan Diller Üniversitesi Taban Puanları ve Kontenjanları

2019 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Azerbaycan Diller Üniversitesi 4 yıllık bölümlerin taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2020 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

Taban Puanları

YÖK Atlas verileri ile oluşan Azerbaycan Diller Üniversitesi 4 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.

Üniversite Adı / Fakülte / Bölüm Adı / Puan Türü / Kontenjan / Yerleşen / Taban Puan / Tavan Puan

AZERBAYCAN DİLLER ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN) / Eğitim Fakültesi / İngilizce Öğretmenliği (Ücretli) / DİL /. 5 / 1 / 271,48955 / 271,48955

Advertisement

AZERBAYCAN DİLLER ÜNİVERSİTESİ (BAKÜ-AZERBAYCAN) / Uluslararası İlişkiler ve İşletme Fakültesi / Uluslararası İlişkiler (Ücretli) / EA /. 5 / 0 / — / —

Azerbaycan Diller Üniversitesi

50%
50%

Azerbaycan Diller Üniversitesi ya da kısa adıyla ADU - Azerbaycan Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan bir eğitim kurumudur.

  • Eğitim Kalitesi
    5

Leave A Reply