Azerbaycan Diller Üniversitesi Taban Puanları

0

Azerbaycan Diller Üniversitesi taban puanları tablosunun yer aldığı sayfamız. Azerbaycan Diller Üniversitesi 2019 dönemi için 4 yıllık bölümlerin taban puanları ve kontenjan bilgileri..

2018 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Azerbaycan Diller Üniversitesi taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2019 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca bu sene yeniden düzenlenen puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

2018 yılında ilk defa yapılan YKS sınavı ile oluşan Azerbaycan Diller Üniversitesi 4 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2019 yılında yapılacak olan YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.


2019 Yılı Azerbaycan Diller Üniversitesi Taban Puanları ve Kontenjanları

4 Yıllık Bölümler

ÜNİVERSİTE FAKÜLTEBÖLÜM ADIPuan
Türü
Genel
Kont.
YerleşenTaban Puanları
AZERBAYCAN DİLLER ÜNİVERSİTESİ  (BAKÜ-AZERBAYCAN)Eğitim Fakültesiİngilizce Öğretmenliği  (Ücretli)DİL100
AZERBAYCAN DİLLER ÜNİVERSİTESİ  (BAKÜ-AZERBAYCAN)Uluslararası İlişkiler ve İşletme FakültesiUluslararası İlişkiler (Ücretli)EA50Bir Yorum Yazmak İster misiniz?