Azerbaycan Tıp Üniversitesi Taban Puanları

0

Azerbaycan Tıp Üniversitesi Üniversitesi taban puanları tablosunun yer aldığı sayfamız. Azerbaycan Tıp Üniversitesi Üniversitesi 2019 dönemi için 4 yıllık bölümlerin taban puanları ve kontenjan bilgileri..

2018 yılında yapılan YKS sınavı ile ortaya çıkmış olan Azerbaycan Tıp Üniversitesi Üniversitesi taban puanları, genel kontenjan bilgileri, yerleşen öğrenci sayısı gibi 2019 yılında yapılacak olan sınavda işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Ayrıca bu sene yeniden düzenlenen puan türlerini de aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

2018 yılında ilk defa yapılan YKS sınavı ile oluşan Azerbaycan Tıp Üniversitesi Üniversitesi 4 yıllık tüm taban puanları aşağıdaki gibi oluşmuş olup 2019 yılında yapılacak olan YKS sınavına girecek olan tüm yeni ve eski öğrenci adaylarının aşağıda yer alan taban puanları tablosunu göz önüne alarak hem çalışmalarını başlatmaları hem de tercih listelerini oluşturmaları gerekmektedir.


2019 Yılı Azerbaycan Tıp Üniversitesi Üniversitesi Taban Puanları ve Kontenjanları

4 Yıllık Bölümler

ÜNİVERSİTE  FAKÜLTE BÖLÜM ADI Puan
Türü
Genel
Kont.
Yerleşen Taban Puanları
AZERBAYCAN TIP ÜNİVERSİTESİ  (BAKÜ-AZERBAYCAN) Tıp Fakültesi Tıp Fakültesi (Ücretli) SAY 40 40 421,62089Bir Yorum Yazmak İster misiniz?