Bakugan Boyama Sayfaları – Okul Öncesi Bakugan Boyama Etkinlikleri

1
Advertisement

Okul öncesi çocuklar için bakugan boyama sayfaları. Çizgi film Bakugan sevenler için bakugan karakterleri boyama etkinlikleri.

Bakugan Boyama Sayfaları

Bakugan Boyama Sayfaları

Bakugan, Vestroia’dan gelen bir grup yaratıktır. Bakuganların her biri Pyrus (ateşin niteliği), Subterra (toprağın niteliği), Haos (ışığın niteliği), Darkus (karanlığın niteliği), Aquos (su niteliği) ve Ventus (rüzgarın niteliği) gibi farklı bir elementle ilişkilendirilir.

Bakugan Boyama Sayfaları

Drago, dizideki Bakugan ana kahramanı (ve aynı zamanda Dan ile dizinin ana kahramanı) ve ayrıca Dan’in bir ejderhayı andıran ortağıdır. Drago, güçlü inançları ve ahlakı olan Bakugan’ın lideridir ve tartışmasız tüm bakuganların en güçlüsüdür.

Advertisement

Bakugan Boyama Sayfaları

Skyress, bir anka kuşuna benzeyen Shun’un koruyucusu Bakugan’dır. Kendini yeniden diriltme konusunda nihai yeteneğe sahiptir. Etkileyici görüşü ufku tarıyor. Devasa bir kanat açıklığı ve ucunda kanatlı tüyleri olan çok sayıda uzun kuyruğu var. Şövalye ruhuyla asildir ve savaşta adildir.

Bakugan Boyama Sayfaları

Ingram, Shun’un Yeni Vestroia’daki ikinci Muhafızı Bakugandır. Shun, Vestal Destroyer’a çekilirken havada Ingram’ı kurtardı. Ingram, altı kanatlı ve sert kaplamalı çelik göğsü olan kuş tipi bir canavardır. Keskin, pençeli ayakları rakiplerini parçalayabilir. Ayrıca havaya uçabilir ve onları ortadan kaldırmak için doğrudan rakiplerine burun kıvırabilir.

Advertisement

Bakugan Boyama Sayfaları

Hawktor, Shun’un Gundalian İstilacılarda insansı bir şahini andıran üçüncü Muhafızı Bakugandır.

Bakugan Boyama Sayfaları

Taylean, Shun’un Mechtanium Surge 1. Arkındaki dördüncü Muhafızı Bakugandır. Taylean, Neathia’dan olduğu için olaylara nasıl yaklaşılacağı konusunda her zaman sakindir. Taylean, Shun’un kuşa benzemeyen ilk baküganıdır.

Advertisement

Bakugan Boyama Sayfaları

Jaakor; Shun’un beşinci Muhafızı Bakugandır. O, güçlü olan ve hatta üstün güç arayan kişidir. Kuşa benzememek yerine Taylean ve Primo Vulcan’a benzeyen ikinci baküganıdır.

Bakugan Boyama Sayfaları

Elfin, Marucho’nun Yeni Vestroia’daki kurbağaya benzeyen insansı andıran ikinci Muhafızı Bakugan. Elfin, savaş sırasında avantaj elde etmek için niteliklerini değiştirebildiği için Preyas’a benzer. Marucho’ya katılmadan önce Bakugan’ı Yeni Vestroia’daki bir ormandan Vexos’tan korudu.

Advertisement

Bakugan Boyama Sayfaları

Uzun zaman önce, Code Eve olarak bilinen gizemli bir güç ilk iki Bakugan’ı inşa etti; Dharaknoid ve Dragonoid, bilinmeyen bir nihai savaşçının genlerine dayanıyor. İkisi, ana evrenlerini iki ayrı gerçekliğe ayırdı. Biri Vestroia’nın altı nitelik dünyasını ve diğeri Neathia ve Gundalia’yı içeriyordu.

Bakugan Boyama Sayfaları

Vestroia Dragonoid tarafından tohumlanırken, Dharaknoid Neathia ve Gundalia tohumlarını attı. Zamanla daha fazla Bakugan ortaya çıktı ve kökenleri efsaneye kapıldı. Serinin başlangıcında, Bakuganların tümü onların soyundan gelmesine rağmen, orijinal ikisinin sadece iki soyundan kaldı.

Advertisement

1 Yorum

Leave A Reply