Balık Burcu İş Hayatı ve Diğer Burçlarla İş Ortaklığı

0
Advertisement

İş hayatında Balık burcu nasıldır? Balık burcu için kariyer, uygun meslek, ortaklık, diğer burçlarla iş hayatındaki uyumu.

İş Yaşamındaki Balık Burcu

Balık Burcu İçin Kariyer: Balık, her türlü rekabet ve yarışmadan kaçar. Deniz, müzik, yazmak, daha doğrusu baskı altında kalmadan yaratıcılığını kullanabileceği her iş ilgisini çeker. Harika bir şair, aktör ve rüya yorumcusu olabilir. Hasta ve muhtaç insanlarla, hayvanlarla ilgilenme duygusu vardır.

Güzel sanatlar, ressam, müzisyen, tiyatro oyuncusu, sosyal danışman, öğretmen, sporcu, fotoğrafçı, müşteri temsilcisi balıkların işidir.

Başarılı olmak için, altıncı hissinizi dinleyin. Sizi tatmin eden ve mutlu olmanızı sağlayan her şeyle ilgilenin. Günlerinizi pratik ve işlevsel bir şekilde planlayın. Hayallerinizi başarılı gerçeklere dönüştürmeye çalışın.

Balık Patronu: Bazıları onu, sorunları ne kadar büyük olursa olsun herkesin yardımına koşan harika bir insan diye tanımlarken, bazıları da onun nevrotik, aklı karışık, kalın kafalı bir adam olduğunu söyler. İş görenlerin pek çoğu da aslında bu kişinin gönlünde yatan işi yapmadığını söyleyecektir.

Balık Çalışanı: Balık kendisine bir kahramanmış gibi tapınılmasını ister. Bu nedenle ancak saygı duyduğu bir insan için çalışır. Şöhret peşinde koşmasa da artistik yönü çok güçlü olduğundan herhangi bir sanat dalında buna ulaşırlar.

Advertisement

Balık Burcu ve Diğer Burçlar Arasındaki İş Ortaklığı

Balık-Koç: Çok tuhaftır; başarılı bir takım oluşturacaklardır. Ortaklık denemeye değer.

Balık-Boğa: Boğa çok dobra bir insandır; balık gibi karmaşık bir insanı ne anlayabilir ne de kabul edebilir. Ortaklık risklidir.

Balık-İkizler: Bu iki kişinin nasıl ortak olmaya karar verdiklerini öğrenmek çok ilginç olacaktır, çünkü her ikisi de burçları nedeniyle karar verme yeteneğinden yoksundur. Ortaklık zararlıdır.

Balık-Yengeç: Bu, su grubu iki kişinin çok mükemmel bir birleşimidir. Ortaklık faydalıdır.

Balık-Aslan: Kişiliklerin talihsiz bir birlikteliği: Ateş ile suyun birleşiminden buhardan başka ne elde edilebilir? Ortaklık zararlıdır.

Advertisement

Balık-Başak: Başağın kişilik özelliklerinin kısa bir özeti balığa son derece yararlı olabilir. Ortaklık denemeye değer.

Balık-Terazi: Bu ortaklık çevredekiler için oldukça eğlendirici olsa da taraflar için hayal kırıklığı olabilir. Ortaklık risklidir.

Balık-Akrep: Bu su karışımından gerçek bir met dalgası oluşabilir. Ortaklık faydalıdır.

Balık-Yay: İyimser yay, karamsar balığın bazı durumlarda içindeki ateşi söndürdüğünü hissedecektir. Ortaklık zararlıdır.

Balık-Oğlak: Her ikisi de yaşama karamsar ve asık bir yüzle bakarlar. Ortaklık faydalıdır.

Balık-Kova: Eğer balık kova ile işbirliği yapmakta kararlıysa, kişilik özelliklerini göz önünde tutmalıdır. Ortaklık denemeye değer.

Balık-Balık: Bu bir başka su ortaklığıdır. Ortaklık faydalıdır.


Leave A Reply