Balık Burcu Kadınının Özellikleri

0
Advertisement

Balık burcu kadınının genel özellikleri nelerdir? Balık burcu nasıl bir annedir? Balık kadınında cinsellik ve diğer tüm özellikler.

Balık Kadını

Özgürlüğüne düşkün büyüleyici bir güzeldir. Erkeğe olan güveni ve onun önünde olmak yerine yanında yer alma isteği ile gösterdiği ilgi ve sevgi onu vazgeçilmez yapar. Anlaşılması zordur. Az bir kazancı olsa bile çok şık giyinir ve biraz müsriftir, para harcamayı severler.

Evlendiğinde çalışmak ona pek cazip görünmez. Hassas yapısı incindiğinde gözyaşları sel gibidir. Bazen çekingen ve utangaç yapısını örtmek için soğuk ve ukalaca davranabilir. İnsanların kendisini incitmelerinden korktuğu için böyle bir yöntem deniyor olabilir.

Balık Kadını İçin Cinsellik

Romantik, duygusal ve alıngan olan balık kadını aşık olmadan seks yapamaz. Balık kadını fazlasıyla şehvetli bir dişi, içgüdüleri ve tepkileri güçlü bir kadındır. Seks onun ayaklarını yerden kesecek bir deneyimdir. Eşine karşı sevecen ve itaatkardır. Yumuşak mizaçlı ve itaatkar kadını oynarlar ama yine de cinsel açıdan yaramazlık yapmaya bayılırlar.

Advertisement

Sevişirken sert hareketlerden, kaba davranışlardan hoşlanmazlar. Bir erkeği elde etmek için vücudunu kullanır. Balık kadınını elde etmek için durmadan ilgi ve sevgi gösterilmeli, sık sık sevildiği söylenmeli, aşkı için teşekkür etmeli, iniş çıkışlarına anlayış gösterilmelidir.

Balık Burçlu Anneler

Çocuklarına çok düşkündür, kendisinin küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması onlar üzerinde disiplin kurmasını zorlaştıracaktır belki de çocuklar disiplinsiz kalacaklardır. Kendisine çok yumuşak davranmasının zararları gösterilmeye ya da anlatılmaya çalışıldığında bu öğütleri dikkate alacak ve çabalayacaktır.

Balık Burcunun Saç Rengi

Açık kahverengi tonları seveler. Toprağın tüm renkleri balık kadınına yakışır.

Balık Burcu Kadınını İyi Tanıyor musunuz? Burç Testi

Advertisement


Leave A Reply