Balık Burcunun Sağlık Durumu

0

Balık burcu hangi sağlık problemlerini yaşayabilir? Balık burcunun sağlık sorunları, hastalıkları, güçlü olduğu noktalar nelerdir?

Balık Burcu ve Sağlık

Balık burcu ayakları yönetir. Birazcık sıkan bir ayakkabı bile balıkları hasta edebilir. Uyuşturucu maddelere dayanıksızdırlar. Bu yüzden ilaçlara karşı hassastırlar.

Yükseleni balık olan kişiler, genellikle kısa ya da orta boylu olurlar. Bedenleri tıknaz, kol ve bacakları kısadır. Soluk tenli, uykulu gibi mahmur gözlüdürler. Sağlıksız ve güçsüz bir yapıları vardır. Ayakları büyük ve biçimsizdir.

Balıkların çift kişilikleri fiziksel yapılarında da değişikliklere neden olur. Genellikle zayıf olmalarına karşın çevrelerine kolay uyduklarından gerginliklere dayanıklı olurlar.

Hastalandıklarında iyileşmek için kendilerine özen gösterirler. Balıkların kendilerine bakan yakın ve doktorlarına güven duymaları gerekir yoksa çok huysuz olurlar. Dolduruşa geldiklerinden kendilerine neyin yararlı olduğunu karar vermezler.

Bazı balıklar ilaç, uyuşturucu madde ve alkole düşkün olur, bu yüzden de her hastalığa yakalanabilirler. Orta yaşlardan sonra şişmanlama olasılığına karşın spor yapmaları gerekir.


Leave A Reply