Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0
Advertisement

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümüne ait olan taban puanları büyükten küçüğe doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı – Bölüm – Puan Türü – Kont. – Taban Puan – Başarı Sıralaması

Bartın Üniversitesi (Bartın) (Devlet) – Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri (Örgün) – SAY – 41 – 278,20364 – 315.376

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri

75%
75%
Awesome

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümü, bilgisayar mühendisliği bölümlerinde yer alan dersleri içermesinin yanında işletmecilik ve benzeri bölüm dersleriyle de desteklenmiş eğitimiyle mezunlarına çok geniş bir çalışma alanı sağlamaktadır. Bilişim, bilgisayar teknolojilerini ve işletmeciliği bir araya getiren yeni bir alandır.

  • İş İmkanları
    8
  • Kazanma Zorluğu
    7

Leave A Reply