Birbiri İle İlgili Cümleler

0

Birbiri ile ilgili cümleler. Birbiri kelimesi içeren “Birbiri” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.

Birbiri İle İlgili Cümleler

  1. *** İdeal yapı, tüm parçaları karşılıklı olarak birbirini çağrıştıracak biçimde tasarlanır.
  2. *** Adaları birbirine bağlayan çok sayıda köprü inşa ettirdi ve ilk düklük sarayının yapımını başlattı.
  3. *** Ülkemizden yaklaşık 90 dakikalık bir uçak yolculuğuyla Kıbrıs’a ulaşabilir, birbirinden güzel beş farklı şehirde bulunan birçok kaliteli otelde 2018 yılını eğlenerek karşılayabilirsiniz.
  4. *** Günümüzde saç bakımı için sihirli çözümler arayan kadınlar için Kérastase, özel formüllü ürünleriyle birbirinden farklı çözümler sunar.
  5. *** Birbirinden farklı alanda güzellik anahtarı ihtiyaçlarınız için size sunulur.
  6. *** Yazın gelmesi ile birlikte sezonun en trend tesettür giyim ürünleri arasında yer alan tesettür elbise modelleri, birbirinden şık ve birbirinden renkli modellerle sizleri bekliyor.
  7. *** Üremeleri eşeyli ve eşeysiz üremenin birbirini takip ettiği döl almasıyla gerçekleştirme hem eğrelti otlarında hem de kara yosunlarında görülen ortak bir özelliktir.
  8. *** Her zevke, her tarza hitap eden tesettür elbise modelleri spor ve klasik olmak üzere birbirinden farklı kesim ve modellere sahip.
  9. *** Birbiriyle ilişkili bu iki lagün bazı kaynaklarda Balık Gölü olarak geçerse de, batıdaki lagün Balık Gölü, daha sonra oluşan doğudaki lagün Uzungöl adıyla anılır.

Advertisement

Leave A Reply