Birinin Sizi Düşündüğüne Dair Evrenin Size Gönderdiği Beş İşaret

0

Bu yazıda, birinin sizin hakkınızda düşündüğüne dair evrenin size gönderdiği beş işaret hakkında bilgi bulabilirsiniz. Metin içinde yer alan işaretler arasında ilgi gösterilen arkadaşlarınız, ani hapşırma, ve ani gülümseme gibi dikkat çekici detaylar yer alıyor.

Çoğu zaman birinden çok hoşlanırsınız ama aynı şeyin o kişi için de geçerli olup olmadığını bilemezsiniz. Gecelerinizi ve gündüzlerinizi o kişiyi düşünerek ve hayal ederek geçirirsiniz, ancak sizden hoşlanıp hoşlanmadığını bile bilemezsiniz. O zaman, sizi düşünüp düşünmediklerini nasıl anlarsınız? Kulağa imkânsız gibi gelebilir ama hayır, bu mümkün. İşte, birinin sizi düşünüp düşünmediğini anlamak için dikkat etmeniz gereken evrenden beş işaret.

kozmik aşk

Kaynak: pexels.com

İşaret bir:

Onları rüyanızda görürsünüz. Bazen nadiren rüyanızda gördüğünüz insanlar vardır, ama son zamanlarda aniden rüyanızda öyle ya da böyle ortaya çıkarlar. Sürekli olarak aklınıza geliyorlar. Ne yaptıklarını, neye benzediklerini, ne söylediklerini görürsünüz. Hepimiz enerjiler aracılığıyla birbirimize bağlı olduğumuz için, bu rüyada olup bitenler, onların yaşamlarında olacak olan ya da şu anda olmakta olan şeylerin bir ifşası olabilir. Ama daha da önemlisi, sizi düşündüklerini ve bu nedenle rüyalar aracılığıyla onlarla bağlantıda olduğunuzu söyler. Böyle şeyler olduğunda, tek yapmanız gereken onlara yazmak ya da onları aramak ve rüyanızda ne gördüğünüzü anlatmaktır. Bu şekilde, sizi düşünüp düşünmediklerini öğrenebileceksiniz.

İşaret iki:

Aniden o kişiyi düşünürsünüz. Şüphesiz, birine tutkuyla bağlıysanız, onu sık sık düşünürsünüz. Ancak kendinizi sebepsiz yere birini düşünürken bulursanız, o kişi sizi düşünüyor olabilir. Bu, onları hatırlamanıza neden olan bir şey gördüğünüz anlamına gelmez. Bahsettiğim şey, onları düşünmenizin hiçbir neden olmaksızın aniden ortaya çıkmasıdır. Eğer bu gerçekleşirse, büyük olasılıkla onların düşüncelerinde siz de varsınız demektir. Kim bilir, belki de onlardan beklenmedik bir anda bir mesaj alırsınız. Ancak bu olmazsa, onları kontrol etmeye de karar verebilirsiniz.

İşaret üç:

Arkadaşlarınızla ilgilenirler. Biri sizi düşündüğünde, özellikle de zaten yakın değillerse, size yakınlaşmak için çaba gösterirler. Bunu yapmalarının en kolay yolu da arkadaşlarınıza yakınlaşmaktır. Aniden arkadaşlarınızla ilgilenmeye başlarlar ve onlarla düzenli olarak konuşmak isterler. Bunu sizden hoşlandıkları ve sizinle takılabilmek için arkadaşlarınızı olumlu yönde etkilemek istedikleri için yaparlar. Arkadaşlarınızın size yaklaşmaları için en doğal yol olduğunu bilirler.

İşaret dört:

Ani hapşırma. Bu bir efsane gibi gelebilir; ancak insanlar bu inancın doğru olduğunu düşünüyor. Alerjiniz ya da soğuk algınlığınız varsa bu sayılmaz, ancak bunların dışında, aniden gelen bir hapşırık, bir yerlerde birinin sizi düşündüğünün bir işareti olabilir. Aslında o kişi sadece sizi düşünmüyor. Eğer yürürken ya da çalışırken aniden hapşırırsanız, bu birilerinin sadece sizi düşündüğünü değil, aynı zamanda sizi ciddi bir şekilde özlediğini de gösterir.

İşaret beş:

Gülümsersiniz. Bu, arkadaşlarınız tarafından size bir şaka yapıldığında ya da arkadaşlarınıza güldüğünüzde değildir. Bu, başka bir şeyle meşgul olduğunuzda, kendi işinize baktığınızda ve aniden yüzünüzde bir gülümseme ışını yayıldığında olur. O anda gülümsemek istemenize neden olan hiçbir şey yoktu, ancak içinizdeki bir şey bilinçaltınızda sizi dişlerinizi göstermeye itti. Beyniniz sinyalleri alıyor ve vücudunuz sadece bunu fiziksel bir gösteriye dönüştürüyor. Bu kişi sizin hakkınızda olabilecek en güzel ve en olumlu şekilde düşünüyor. Gülüşünüzü, parlak gözlerinizi ve kahkahalarınızı düşünüyorlar. Elbette kendilerini gülümsemekten alıkoyamıyorlar ve siz de onların sizi ne kadar sevdiklerini ve hakkınızda ne düşündüklerini hissediyorsunuz.


Leave A Reply