Blacklist’in Sahne Arkası – Blacklist Hakkında Bilmediğiniz İlginç Gerçekler

0
Advertisement

The Blacklist’in perde arkasında, dizideki kadar çok sır var gibi görünüyor. İşte Blacklist sevenler için dizinin sahne arkası ve oyuncuların küçük sırları.

The Blacklist'in perde arkası

Blacklist hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bir gösteri. Bu programda, suç dehası Raymond “Red” Reddington, FBI ile bir ortaklık kurar ve onları ülkedeki bazı tehditkar suçlulara yönlendirir. Karşılığında, özellikle Elizabeth Keene adında bir profilci ile çalışmayı ister.

Elizabeth, Megan Boone tarafından canlandırılırken James Spader Red’i canlandırıyor. Ayrıca Diego Klattenhoff, Harry Lennix, Hisham Tawfiq ve Amir Arison da onlara katılıyor. Şimdiye kadar, gösteri yedi sezondur devam ediyor. Ve onu yakından takip ediyor olsanız bile, şov hakkında hala bilmediğiniz bazı şeyler olduğuna bahse gireriz. Ne bulduğumuza bakın:

13. Megan Boone, Dizinin İlk Oyuncusuydu

blacklist

Bir röportaj sırasında, dizinin baş yapımcısı John Eisendrath, Daily Actor’a şunları söyledi: “Megan, dizi için seçtiğimiz ilk kişiydi. Diğer oyuncuların seçimi çok, çok uzun zaman aldı.”

Advertisement

12. Başlangıçta Ryan Eggold Diziyle Pek İlgilenmemişti Çünkü TV istemiyordu

blacklist

Boone, “Ryan TV’ye çıkmakla ilgilenmiyordu ancak senaryoyu okuması konusunda ısrarcı olundu. Bu karakteri gerçekten aradıklarını söylediler ve senaryo inanılmazdı. ” “Okudu ve New York’tan Los Angeles’taki seçmelere gitti.”

11. James İnanılmaz Bir İş arkadaşı

blacklist

Boone, “James’le çekim yaptığım ilk sahneydi ve onun ne kadar inanılmaz bir iş arkadaşı ve işbirlikçi olacağını ilk kez öğrendim.” diyor.

10. Bazen 12 Saat Ateş Ediyorlar

blacklist

Boone NewsChannel 5’e, “Hızlı yanıp sönmeler görüyorsunuz. Gerçekten çekici görünüyor ve bazı günler 12 saat boyunca bir çatışma sahnesinin ortasındayız. ” “Sanırım artık gündüz uyanık olduğumdan daha fazla çalışıyorum.”

Advertisement

9. Megan Boone Dizide Peruk Takıyor

blacklist

“TODAY’dan” Hoda Kotb ve Kathie Lee Gifford ile konuşurken Boone, “İngiliz oyuncular çok peruk takıyor. Günün sonunda bunu güzel bir ritüel olarak görüyorum, peruğu çıkarıyorum, makyajı temizle, eve git, işi arkamda bırak. ” Boone ayrıca peruğun ona “daha saf, genç bir görünüm” verdiğini söyledi.

8. James Spader Rol İçin Kel Olmaya Karar Verdi

blacklist

Medyayla bir konferans görüşmesi sırasında Spader, “Bu benim teşvik ettiğim bir fikirdi ve bunun doğru seçim olduğunu düşünüyorum. Sadece yaşam tarzına uygun görünüyordu. Hafifçe seyahat etmesi ve hızlı hareket etmesi gereken biri ve bu onun için fazlasıyla pratik görünüyordu. ” dedi. Geçmişte, oyuncu diğer projeler için saçını uzun bırakmıştı.

7. Megan Boone Dizi İçin Bir Ton Fiziksel Antrenman Yapıyor

blacklist

Boone, “Gösteriye fiziksel olarak çok katılıyorum. Ağırlık antrenmanı yapıyorum ve sırf bunu yapmaya hazırlanmak için hayatımın en iyi fiziksel şeklindeyim. Çok küstah ve çok fiziksel bir rol. ” diyor.

6. Amir Arison’un Sadece Bir Bölümde Rol Alması Planlanıyordu

The Blacklist'in perde arkası

Arison SheKnows’a, “Bilgisayarda biraz doğaçlama yaptım ve onu kullandılar, ki bu oldukça nadirdir. Kullandıklarını görünce, ‘Ah, bana cevap veriyorlar’ dedim. Ve bunu gördükten sonra, başka bir bölüm için çağrıldım ve sonra daha fazla bölüm gelmeye devam etti. ”

5. Başlangıçta, James Spader Bir Defada Yalnızca Bir Senaryo Okurdu

blacklist

Spader, başlangıçta “izleyici olmanın nasıl bir his olduğunu hissetmesi gerektiğini” söyledi. Şöyle açıkladı: “Gelecek olan bir sonraki senaryo, hangi yöne gideceğimiz, hikayenin nasıl gelişebileceği, ilişkilerin nasıl gelişebileceği ve bundan sonra ne tür bir karmaşaya girebileceğimiz konusunda merak içindeydim.”

4. Sette Danışman Olarak Görev Yapan Eski Askerler Var

blacklist

Advertisement

Klattenhoff, “Bazı danışmanlarımız var, eski askeri baş belası Korucular ve Özel Kuvvetler olan bazı dublör adamlarımız var. [Yönetmen] Joe Carnahan oradaydı ve silahları nasıl kullanacağını bilen pek çok adamımız vardı” diyor.

3. Ryan Eggold, Karakteri İçin Bourne ve James Bond Filmlerinden İlham Aldı

blacklist

PopSugar ile konuşurken Eggold, “Bu artık yepyeni bir oyun ve ben sadece anlamaya çalışıyorum. Şimdi süper belalı bir ajan haline geliyor, bu yüzden Bourne filmlerinde Matt Damon veya Jeremy Renner’a ya da James Bond’daki Daniel Craig’e ve bu tür şeylere ve bu tür bir havaya bakıyorum. “

2. Yazarlar Karakteri Hakkında Yazarken Amir Arison’dan İpuçları Alıyor

blacklist

Arison, “Bunu, oyunculuk öğretmenlerinden ve sektördeki [diğer] insanlardan duyuyorsunuz, TV’deki en iyi roller, yazarların oyuncunun ağzından yazmaya başlaması ve uyum sağlamaya başlamasıdır. Kariyerimde bu ilk defa oldu ve çok heyecan verici ve çok büyülü.

1. Megan Boone, Liz’in Sahte Ölüm Sırrını Diğer Oyunculardan Saklamak Zorundaydı

blacklist

Entertainment Weekly ile bir röportaj sırasında Boone, “Tüm bu süre boyunca bir sırrın olmasını hem sevdim hem de nefret ettim. Hayatımda ilk kez çok uzun zamandır büyük bir sırrım vardı ve bunu oyuncu kadromuzdan ve bana yakın olan pek çok kişiden saklamak zorunda kaldım. ” dedi.


Leave A Reply