Büyüleyici Mesajlar

0
Advertisement

Büyüleyici mesajlar. Bazı mesajlar vardır ki okuduğunuzda resmen büyülenir ve donup kalırsınız. Belki çok fazla büyüleyici mesaj ile karşılaşmazsınız ama bizler sizin için büyüleyici mesajları toparladık.

Büyüleyici Mesajlar

İnsanoglu nankördür, deger vermez kimseye. Bende insanım sonucta, fazlasını bekleme.

Taklitlerimden sakınma! cünkü bana ulasamayacagın icin ancak onlarla yetinirsin.

cok serefsiz gördüm ama hicbiri senin kadar profesyonel degildi.

Advertisement

Önce düstügümde kalkmayı, sonra aleve dokundugumda acıyı, sevmeyi ögrendim, sevilmeyi, her seyi ögrendim de yalnız seni unutmayı ögrenemedim.

Rüzgarın kemanını caldıgı ve damlaların pencerene vurdugu bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keske dedigin tüm güzellikler senin olsun…

Seni ne kadar sevdigimi ögrenmek istersen, yere düsen her yagmur damlasını tutmaya calıs; tutabildiklerin senin sevgin. Tutamadıklarınsa, benim sana olan sevgimdir.

İsmini kagıda yazamıyorum. Gün gelir yerlere atılır diye, ellerim tutmuyor cizemiyorum resmini, görenler tutulur diye…

Advertisement

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaslar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa. Sadece tesekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda oldugun icin…

Biraz kalbim kırık olabilir ama yanımda azda olsa yapıstırıcım var.

Basın gögsüme yaslandıgında, tek düsmanım var. Gecip giden zaman…

Benim sana olan askım sagır bir ressamın, kristal bir yüzeye düsen gülün sesini cizdigi zaman biter.

Advertisement

Kaldır ayagını dünyamdan, yüregimi cignedin, canım yanıyor!

Ne zaman eskiyor sevgiler? Ödenen bedellerin acısı gecince mi?

Askımın zirvesinde kimse ulasamaz bize. Bizim sevgimiz ne kötülüklere ne de karamsarlıkları barındırıyor icinde. Bizim dünyamızda bir sen varsın birde senin kurdugun büyülü bir dünya var icimde. Askım seviyorum seni.

Vakitsiz gelen ayrılıklarla degil, senin sözlerine agladım gece boyunca. Bırakıp gitmene degil giderken yüzüme bile bakamamana darıldım saatlerce. simdi ölümüne seviyorum seni o büyülü gülüsünle.

Advertisement

Sözün yeter bana. Gülmem icin gözlerin yeter bana, askın büyüsüne kapılmam icin. Öyle zayıf kalmısım ki, düserken tuttun beni, sevginle hayata döndürdün yüregimi biricigim.

Bana darbe vuranı ben harbe sokarım.

Sen sevda mısın yoksa, yalan dolan?

Telefonu ciddi anlamda kendisinden daha akıllı olan insanlar tanıyorum.

Advertisement

Zamansız bir ask öyküsü bitti kalbimde. Kalbim kan aglarken gözlerim hayata aglıyor sessiz cıglıklar icinde. Bir senin gülüsünle gelirim kendime, büyülü gözlerinle ölürüm sevginde..

Yasamak degil benimkisi, kuru gürültüler icinde gecen bir zaman benim hayatım. Ne ask kaldı ne sevgi icimde. Bir büyü bekliyorum gelsin beni bulsun diye..

Bir siir bahcesi olmak isterim kalbinde. Her siirimde sen ol, her kafiyede senin adın olsun. Sen sadece benim büyülü sözlerim ol, sen sadece benim ol sevgilim.

Yazı beklerken kısları yasadım. İcimde ilkbaharı beklerken hep sonbaharları yasadı bedenim. simdi seni bekliyorum. Gel, yeniden icimdeki dünya dönsün süresizce.

Advertisement

Benim ilgilenmediklerim sizin pesinden kostuklarınızdır.

Evvelim sen oldun, ahirim sensin!

Diyorsun ki; ‘ben sana gönlümü verdim.’ iyi de gönül dedigin nedir ki ey sevgili? Gönül dedigin topraga girince toz olur, toprak olur gider… ‘Ben sana ruhumu veririm.’
cünkü ruhum sende sonsuzluk olur.

Bir rüya degilsin sen benim icin. Yalan olan dünyada tek gerceksin icimde. Sen teksin kalbimde bu can seninle, sende kalbimde yasa ölümüne biricigim.

Advertisement

Nihayet geldi bekledigim hayat, sonunda buldu beni de güzel bir ask. Ben seninle gülerim hayata. Ne olursa olsun, bu büyülü hayatı bir seninle yasarım askım.

Baska türlü bir sey bu, yalnız seni isteyen!

Yarım kalan kalbimi tamamladın, hayata yeniden baslattın beni. Sakın durdurma bu büyülü hayatı, yasamak istiyorum yasamın icinde. Sadece sen ol istiyorum birtanem tek gercegim.

Yetim kalmıs bir cocuk gibiydim, hayatta tuttun cıkardın beni. Benligimden aldın kendine, simdi o güzel dünyanda yasıyorum hayatı doyasıya biricigim.

Advertisement

Yalan degil gercegi gördüm sende, sevgiyi degil askı tattım yalansız kalbinde. Büyüledin beni gözlerinle, hayatım degisti seni görünce. Sen benim büyülü askım oldun yasadıgım kadarıyla, seviyorum seni büyüleyici askım benim.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni, günesi sectim. Ve bir günes icin bin yıldızdan vazgectim…

Hayata niye geldim diye düsünmeye baslamıstım. 21 imden sonra seninle tanısınca anladım dünyaya gelis sebebimi…

Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin icin yanan kalbimdir…

Advertisement

Dünyada iki gül olsun; biri kırmızı, biri beyaz. Sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun…

Gözlerine gözleriyle göz koyanın, gözlerini gözlerimle oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüregine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi cınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmissindir.

Yanagına düsen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulastıgı zaman ve bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim iste!

Advertisement

Gözlerin büyüledi beni. Sözlerin vurdu kalbimi. Gülüsün kötülükleri kovdu, mutlulukları getirdi hayatıma, seviyorum seni askım..

Aslında insanlar seni hayal kırıklıgına ugratmıyor. Sadece sen, yanlıs insanlar üzerinde hayal kuruyorsun..

Yeter ki tasımayı bil. Ben sana bir degil bin güzel anlam da yüklerim.

Advertisement

Leave A Reply