Cadılar Bayramı İçin Korkunç Kokteyller

0
Advertisement

Cadılar Bayramı için değişik görüntülere sahip ilginç, korkunç kokteyller. Cadılar Bayramı İçin Korkunç Kokteyl örnekleri.

Cadılar Bayramı İçin Korkunç Kokteyller

Cadılar Bayramı Kokteyli - Karanlık ve Ürkütücü
Karanlık ve Ürkütücü

Hilton Chicago’dan Karanlık ve fırtınalı kokteylinin Cadılar Bayramı versiyonu. Rom ile zencefilli biranın, ağzı siyaha boyanmış tuzla kaplı bardakta servis edilmesi. Daha etkili olması için örümcek şeklinde bir şekeri de servise ekleyebilirsiniz.


Böceksuyu Kokteyli
Böceksuyu

Cadılar Bayramı sadece çocuklar için değildir. Yetişkinler kendi partilerini yapabilirler. Kosta Rikadan, Marriott San Jose tarafından sunulan Beetlejuice (Böceksuyu), votka, Mavi Curacao, kırmızı ve yeşil yenilebilir mürekkeplerin karışımıdır ve sakız solucanlar ile servis edilir.


Seni Görüyorum (Eye See You) Kokteyli
Seni Görüyorum (Eye See You)

Atlanta’daki Mediterranea restoranında yapılan bu kokteylde votka, böğürtlen ve narenciye şurubu bulunuyor ve kırmızı şeker ile çevrelenmiş bardakta sunuluyor. Ahududu, yaban mersini, kirazla ve marşmalovla kendi gözünüzü yaratabilirsiniz.


Kurtadam Kokteyli
Kurtadamın Kokteyli

Advertisement

Lexington, Kentucky Ona Bar’daki barmenlerin hazırladığı bir kurtadam içeceği. Tekila, limon, şurup, zencefil birası ve kurutulmuş biberin korkunç karışımı.


Leave A Reply