Çevre Temizliği ve Denetimi (2 Yıllık) Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0
Advertisement

Çevre Temizliği ve Denetimi (2 Yıllık) taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Çevre Temizliği ve Denetimi (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Çevre Temizliği ve Denetimi (2 Yıllık)Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Aşağıda yer alan tabloda Çevre Temizliği ve Denetimi (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Çevre Temizliği ve Denetimi (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Çevre Temizliği ve Denetimi

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Çevre Temizliği ve Denetimi (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Çevre Temizliği ve Denetimi (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı /  Bölümü / Puan Türü / Kont. / Taban Puanı / Başarı Sıralaması

Kocaeli Üniversitesi (Kocaeli) (Devlet) – Çevre Temizliği ve Denetimi (Örgün) – TYT – 62 – 190,03786 – 1.699.648

Advertisement

Çevre Temizliği ve Denetimi

60%
60%
Awesome

Çevresel denetim faaliyetleri, çevre temizliği, endüstriyel ve evsel atıkların toplanması ve geri dönüşüm faaliyetleri, endüstriyel temizlik hizmetlerinin düzenlenmesi ve yürütülmesi konularında ilgili sektörde ara yönetici olarak çalışan kişidir.

  • İş İmkanları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    5

Leave A Reply