Çift Fotoğraflarının Sosyal Medyada Neden Viral Olduğunu Anladığında…

0
Advertisement

Onlar mutlu bir çiftti ve bunu dünyayla paylaşmayı seviyorlardı. İkisi de oldukça hoştu, birlikte çektikleri sıradan bir fotoğrafın hayatlarını değiştirebileceğini hiç tahmin etmemişlerdi.

Bu hoş fotoğrafı tatilleri esnasında çekerek internete koymuşlardı, ertesi sabah uyandıklarında ise fotoğraf 8000’den fazla paylaşım almıştı.

Sebebini anlayamadılar ama yorumları ve mesajları okuduklarında bu gizem bir anda ortadan kalktı! Aniden hayatlarının sürprizi ile karşılaştıklarında genç çift Amerika’da tatildeydi. Birlikte harika bir gün geçirdikten sonra sosyal medyada tatlı bir tatil fotoğrafı paylaşmaya karar verdiler.

Çift Fotoğraflarının Sosyal Medyada Neden Viral Olduğunu Anladığında...

Fakat bir sonraki gün uyandıklarında fotoğraflarının internette viral olduğunu ve dünyanın her yerinden insanın paylaştığını görünce şok oldular.

Sıradan bir tatil fotoğrafı nasıl bu kadar değerli olabilirdi?!

Advertisement

Genç çift bir gece dışarıda eğlenmeye çıktıklarında tanışmıştı. O zamanlar 19 yaşında olan Sarah, kız arkadaşlarıyla birlikteyken bir anda yakışıklı bir çocuk ona doğru yaklaşmıştı. “Kocaman, güzel gözleri vardı” diyor gülümseyerek. “Hemen aşık oldum!”

O zamanlar 21 yaşında olan Thomas da her yerde kıvılcımların uçuştuğunu hissetmişti. Klasik bir ilk görüşte aşk hikayesiydi. O sıralar bilmedikleri şey ise birkaç yıl sonra hayatlarının büyük ölçüde değişeceğiydi… 3 yıllık beraberliğin ardından çift sonunda en çok yapmak istedikleri şeyi yapmaya karar verdiler: gezmek ve dünyayı keşfetmek!

Listelerindeki ilk ülke Amerika’ydı.

Valizlerini hazırlayıp sınırsız imkanların ülkesine uçtular. Vardıklarında kalacakları dairenin sahibi onları karşıladı. “Onları gördüğümde gözlerime inanamadım!” diye anlatıyor ev sahibi. Dairenin sahibi çiftten o kadar etkilenmişti ki gözlerini onlardan alamamıştı. “Gittikçe korkunç olmaya başladığını düşündüm…” dedi Sarah sonrasında basına.

Çift Fotoğraflarının Sosyal Medyada Neden Viral Olduğunu Anladığında...

Ama onlara tuhaf bakışlar atan yalnızda ev sahibi değildi. Ertesi gün sokakta yürürken bile insanların onlara bakmak için durduğu oluyordu!

Advertisement
Neler oluyordu?!

Fakat bu tuhaf davranışın sebebi kısa süre sonra anlaşıldı. Sarah bir gün önce sosyal medyada bir fotoğraf paylaşmıştı.

Fotoğrafta, çift Amerika’da kiraladıkları dairede mutlu bir şekilde birbirine sarılmıştı. İlk bakışta göze çarpan hiçbir özel şey yoktu.

Ancak Sarah fotoğrafa gelen tepkilere, beğenilere ve paylaşımlara bakınca ağzı bir karış açık kaldı! Sıradan bir tatil fotoğrafı nasıl böyle bir şeye sebep olabilirdi?! Fotoğraf tüm dünyaya yayılmış ve 8000’den fazla paylaşılmıştı. Sarah’ın mesaj kutusuna o kadar çok mesaj yağmıştı ki neredeyse patlamak üzereydi!

Bir gariplik vardı. “Yanlış bir şey yaptığımdan korktum.” diye anlattı Sarah basına. “Yasalara aykırı bir şey yapmış olabileceğimi düşündüm!” Fakat gelen kutusunu açtığında her şey açıklığa kavuştu! Hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek çok özel bir mesaj buldu…

Sarah mesajı okurken gözleri şaşkınlıkla kocaman açıldı, elleriyle ağzını kapadı. Gözleri tedirgin bir şekilde mesajdaki kelimelerin üzerinde geziniyordu. 1 defa, 2 defa, 3 defa okudu. Ardından Thomas’ı çağırdı. “İnanamamıştım!”

Thomas da gelen mesajla şaşkına dönmüştü. Çektikleri basit bir tatil fotoğrafı, birisinin çok dikkatini çekmişti ve bu kişi ünlü top model Naomi Campbell’dan başkası değildi! Mesajında çifte çok özel bir teklif sunuyordu… Tatil fotoğrafından o kadar etkilenmişti ki fotoğrafı hemen çalıştığı mankenlik ajansına göndermişti.

Ajans hevesle karşılık verdi ve Sarah ve Thomas’la çalışmak istedi. Ve onlara önerdikleri ücret hiç de az değildi…

Yıllık bir milyon dolar teklif edildi! “Bunun bir şaka olduğunu düşündüm!” diyor Sarah sonrasında.

Çift Fotoğraflarının Sosyal Medyada Neden Viral Olduğunu Anladığında...

Fakat çift mankenlik ajansıyla iletişime geçtiğinde bunun şaka olmadığı anlaşıldı. Tabi ki teklifi kabul etmeye karar verdiler. Bu, onların hayatlarında daha önce benzerini yaşamadıkları ölçüde büyük bir koşuşturmanın içine sürükledi! Birlikte tüm dünyayı dolaştılar, en şaşaalı partilere gittiler ve hatta tüm bunların gerçekleşmesine sebep olan kadınla bile tanıştılar: Naomi Campbell ile.

“Bu, bir rüyanın gerçeğe dönüşmesi.” diye anlatıyor Sarah hevesle. “Hala inanamıyorum!” Thomas da yakaladıkları başarıdan dolayı hala şaşkın. “Sıradan bir tatil fotoğrafının böyle bir şeye sebep olabileceğini asla tahmin etmezdim…”

Advertisement


Leave A Reply