Çim Alan Tesisi ve Yönetimi (2 Yıllık) Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0
Advertisement

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi (2 Yıllık) taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Çim Alan Tesisi ve Yönetimi (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Çim Alan Tesisi ve Yönetimi (2 Yıllık)Taban Puanları ve başarı Sıralamaları

Aşağıda yer alan tabloda Çim Alan Tesisi ve Yönetimi (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Çim Alan Tesisi ve Yönetimi (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Çim Alan Tesisi ve Yönetimi (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Çim Alan Tesisi ve Yönetimi (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı /  Bölümü / Puan Türü / Kont. / Taban Puanı / Başarı Sıralaması

Kocaeli Üniversitesi (Kocaeli) (Devlet) – Çevre Temizliği ve Denetimi (Örgün) – TYT – 62 – 190,03786 – 1.699.648

Advertisement

Çim Alan Tesisi ve Yönetimi

70%
70%
Awesome

Çim alanların tesisi, bakımı, onarımı ve sürdürülebilirliğini sağlayan, arazi ölçümleri, sulama sistemleri, gübreleme, bakım onarım hastalık ve zararlılarla mücadele çalışmalarını yürüten kişidir.

  • İş İmkanları
    8
  • Kazanma Zorluğu
    6

Leave A Reply