Çini Sanatı ve Tasarımı (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0

Çini Sanatı ve Tasarımı (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Çini Sanatı ve Tasarımı (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Çini Sanatı ve Tasarımı (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Çini Sanatı ve Tasarımı (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Çini Sanatı ve Tasarımı (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Çini Sanatı ve Tasarımı

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Çini Sanatı ve Tasarımı (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Çini Sanatı ve Tasarımı (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ / Kütahya Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu / Çini Sanatı ve Tasarımı / 15 / 185,94910


Çini Sanatı ve Tasarımı

70%
70%

Seramik hammaddesinden mutfak, banyo ve süs eşyaları yapan, bu malzeme ve eşyaların üzerine özgün çalışmalar veya eski çini motiflerinden yararlanarak desen, biçim tasarlayan ve uygulayan kişidir.

  • İş İmkanları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    7
  • Kullanıcı Oyları (0 Oy Verilmiştir)
    0
Bir Yorum Yazmak İster misiniz?