Danila Kozlovsky Kimdir?

0
Sponsorlu Reklamlar

Danila Kozlovsky Kimdir ve neden ünlüdür? Danila Kozlovsky hayatı, kısaca biyografisi, filmleri ve hakkında ilginç gerçekler

Danila Kozlovsky

Danila Kozlovsky Kimdir?

2014 yılında Vampire Academy’de Dimitri Belikov rolünü oynayan Rus tiyatro ve sinema oyuncusudur. Danila Kozlovsky, 3 Mayıs 1985’te, Moskova’da SSCB’de doğdu. 2016’da Rus Viking filminde Büyük Vladimir olarak rol aldı. O ve Zoey Deutch 2014’de Vampire Academy’de başrol oynadı.

Danila Kozlovsky

Şöhretten Önce

Büyürken birkaç okuldan atıldı, okul yetkilileri ebeveynlerine kurallara uymadığını ve ciddi davranış sorunları olduğunu söyledi.

Danila Kozlovsky

1996 yılında, 11 yaşındayken Danila, kardeşlerini takip ederek, Dışişleri Bakanlığı Askeri Akademisi’ne hazırlık yapan özel bir donanma okuluna gitti. 2002 yılında okuldan mezun oldu, ama sonunda oyuncu oldu. Ancak, donanma okulunda geçirilen yılların boşa harcandığını düşünmüyor.

Danila Kozlovsky

Aile hayatı

İki erkek kardeşi var, Yegor ve İvan. Annesi Nadezhda Zvenigorodskaya, sahne sanatçısı ve babası Valery Kozlovsky, Moskova Devlet Üniversitesi’nde pazarlama ve kitle iletişimi üzerine uzmanlaşmış bir profesördü.

Danila Kozlovsky

Daha Fazlası

Çocukken Danila hafif kilolu idi. Küçük yaşlardan itibaren, Danila saksafon ve alto çalmayı öğrenerek dans ve müzik dersleri aldı. 2012’den 2013’e kadar Rus manken ve oyuncu Yuliya Snigir ile ilişkisi vardı.

Danila Kozlovsky

Danila Kozlovsky


Sponsorlu Reklamlar

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?