Destek İle İlgili Cümleler

0

Destek ile ilgili cümleler. Destek kelimesi içeren “Destek” kelimesinin kullanılmış olduğu örnek Türkçe cümlelerin yer aldığı sayfamız.

 1. *** İyi bir danışmanlık firmasından destek almak neredeyse zorunludur.
 2. *** Demokrat aday William Jennings Bryan’ı ve gümüş sikke basımının serbest bırakılması görüşünü destekledi.
 3. *** Texas’tan Lousiana ve Florida’ya kadar yayılmış olan teknoloji ağırlıklı sanayiler, uzay araştırmalarına destek oldu.
 4. *** Ama Morton’un 1581’de iktidardan düşmesinden sonra, onu desteklediği için krala karşı ihanetle suçlandı ve Londra’ya kaçtı.
 5. *** Ancak, Presbiteryenliği desteklemesi nedeniyle kralın gerçek güven ve sevgisini kazanamadı.
 6. *** Sabun köpüren yapısı dışında kuru özelliği ve basit bileşimi nedeniyle cilt hijyenine tam olarak destek sağlamaz.
 7. *** Bireysel olarak araç kiralama işlemlerinizi firmanın irtibat telefonları, müşteri destek hattı ya da ilinizde yer alan ofislerinde gerçekleştirebilirsiniz.
 8. *** Carpex, Dünya standartlarında üretim yapmanın yanı sıra, verdiği destek ile de bu hizmetin uzun vadeli olmasını sağlamaktadır.
 9. *** Her ne kadar devlet, eğitimi desteklese de özel eğitim birkaç adım önde bulunuyor.
 10. *** Online indirim kuponlarının kullanımının artması da bu gelişimi destekledi.
 11. *** İşte tam da bu noktada sizlere yardım etmek için hazır bulunan ve yaklaşık olarak 60 yıldır eğitim öğretim hayatında desteklerini esirgemeyen Rugu Savay Yayınları ihtiyacınız olan tek unsur haline geliyor.
 12. *** Teknoloji destekli çalışma sistemi ile her zaman bir adım önde olun.
 13. *** Ayak sağlığınızı destekleyen esneklik, sağlamlık ve yumuşaklık özellikleri ile adresinde bulunan spor ayakkabı modelleri, doğada ve şehir içinde yürüyüş esnasında hareketli hayatı tercih eden kadınları rahatlatıyor.
 14. *** Bunun yanı sıra içerisindeki çeşitli sistemlerin kullanımı için sünger ve lastik gibi destek maddeleri de bulunmakta.

Advertisement

Leave A Reply