Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2019

0

Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi 2 yıllık bölümün taban puanları. 2018 yılında yapılan TYT yerleştirmeleri sonrası ortaya çıkan son durumun yer aldığı tablo.

2019 Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları

Aşağıda yer alan tabloda 2018 yılında yapılan YKS sınavları sonrası TYT puanı ile yapılan yerleştirme sonucunda Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi 2 yıllık bölümüne ait son taban puanları, genel kontenjan ve yerleştirilen öğrenci sayılarını öğrenebilirsiniz.


Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi

Aşağıda verilen tüm taban puanları verileri YÖK Atlastan alınmış olup 2019 yılında yapacağınız Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümü tercihlerinde dikkate almanız gerekmektedir. Aşağıdaki listede ki sıralama Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümü taban puanlarının büyükten küçüğe sıralanması ile oluşmuştur. Listenin en üstünde en yüksek taban puanına sahip üniversite bulunmaktadır.

Bölüm Adı / Üniversite Adı / Meslek Yüksekokulu / Genel Kont. / Yerleşen / Taban Puanları

Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi / AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR) / Bolvadin Meslek Yüksekokulu / 15 / 16 / 224,62233

Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi / NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ / Niğde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu / 20 / 21 / 211,8699


Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi Mezunu Ne İş Yapar? Nerede Çalışır? Video:

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?