Doğaüstü Şeyler İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

0

Rüyada doğaüstü olaylar, yaratıklar, metafizik görmek ne anlama gelir? Doğaüstü şeyler ile ilgili rüyalar, anlamları, açıklamaları.

Doğaüstü

Advertisement

Doğaüstü Şeyler İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

Bilinmeyenin gizemi insanoğlunun tarih boyu en merak ettiği, korktuğu, anlamaya çalıştığı alanlardan biri. Hayaletlerden vampirlere, öteki dünyadan cennete, meleklerden şeytana kadar metafizik dünyanın bütün simgeleri ve rüyalardaki karşılıkları…

Büyü-sihir: Rüyanızda sihirle başarılan herhangi bir tasarım hoş bir sürprizin habercisidir. Sihirbazı görmek, yükselmek için, yüksek eğitimi düşünenler için ilginç bir yolculuk ve kazancın paragözlüğe dönüştüğünün belirtisidir. Paragöz kimse de zaman içinde kişiliğim ve önceki çevresini yitirecektir.

Büyücü: Büyücüleri gördüğünüzde siz ve diğerleri büyük bir maceraya doğru yola çıkacaksınız ve bundan çok zevk alacaksınız: demektir. Ancak eninde sonunda büyü geri teperek sizi küçük düşürecektir. Eğer iş yerinizdeyseniz ve omzunuzda büyücü varsa birileri sizi yüz üstü bırakacaktır, aynca evde de hayal kırıklığına yol açacaktır. Büyücü görmek pek de hayra alamet değildir.

Cennet: Cennette olduğunuzu hayal ettiğinizde bunun anlamı sadık, vefalı arkadaşlar anlamına gelir. Bu rüya uzun bir yolculuğa çıkacak başta denizciler oymak üzere değişik sektörlerde ve işlerde çalışanlar için parlak bir umut anlamına gelmektedir. Bu anneler için güven ve söz dinleyen çocuk anlamına gelmektedir. Eğer hastaysanız çok hızlı bir şekilde iyileşeceksiniz ve her alanda şansınız çoğalacak. Sevgililer için melekler söz verme ve sadakat anlamına gelmektedir.

Advertisement

Cehennem: Eğer kendiniz cehennemde hayal ediyorsanız çok keyifli ve mutlu bir durumun içinde bulunacaksınız ancak bu sizi maddi ve manevi olarak mahvedecek anlamına gelir. Arkadaşınızı cehennemde hayal ettiyseniz bu acı ve üzüntü anlamına gelmektedir ve bir arkadaşınızın talihsiz bir durumunu haber alacağınızın işaretidir. Cehennemde ağladığınızı görüyorsanız düşmanların tuzağından sizi kurtarmak için arkadaşlarınızın güçsüz kalacağının göstergesidir.

Gizemli Ortam: Rüyanızda gizemli bir ortama bağlı olarak tartışılan her konu, aklınızı dinlendirmenize izin vermeyecek ve bu ortam içinde sizi etkileyen gücü keşfetmeye çalışacaksınız. Kolay gelsin!

Görüntüler: Hayalinizde halüsinasyonlar, imgeler görüyorsanız bu iş ve aşk hayatınızda başarısız ve yetersiz kalacağınızın belirtisidir. Böyle bir görüntüyü evinizde hatırlıyorsanız bu zayıf bir insan olduğunuzun ve kolaylıkla yoldan çıkabileceğinizin bir göstergesidir. Kadınlar bu tarz şeyleri hayal ettiğinde kendilerini kötü düşünceye karşı hazırlamalılar. Eğer bu görüntü çirkinse evinizde çok kötü bir şey olacağının belirtisidir.

Görüş – Hayal – DÜŞ: Hayalinizde tuhaf bir düş gördüyseniz işinizde ya da ilişkilerinizde şanssız olacaksınız ve sevgiliniz yüzünden hoş olmayan işler yapmak zorunda kalacaksınız. Düşünüzde bazı kişileri hayal ediyorsanız ailenizde ya da ülkenizde başkaldırma ve kavgaların belirtisidir. Rüyanızda başka düşler de görüyorsanız işinizde beklenmedik bir gelişme olabilir ve kendinizi bambaşka bir atmosferde bulabilirsiniz. Özel hayatınızdaki çevreniz de başkalaşıp, değişebilir. Görünen o ki işinizde ve özel hayatınızda kötü değişiklikler olacak ama sonu güzel şeylerle birlikte gelecek.

Hayalet: Anne ve babanızdan birini rüyanızda hayalet olarak görüyorsanız, sizin tehlikeye karşı korumasız ve ileriki birlikteliklerinizde dikkatli olmanız gerektiğinin belirtisidir. Eğer sevgili bir arkadaşınızı hayalet olarak görürseniz hoşlanmadığınız bir arkadaşınızla birlikte uzun bir yolculuğa çıkacağınız ve hayal kırıklıklarından dolayı acı çekeceğiniz anlamına gelir. Hayaletle konuştuğunuzu hayal ediyorsanız şeytanın da yardımıyla tuzağa düşürüleceğinizin belirtisidir. Kadın için bu dulluğun ve aldatmanın habercisi olacaktır. Gökyüzünde sağ tarafınızda dişi ve sol tarafınızdaki erkek hayalet size gülümseyen bir yüz ifadesi ile bakıyorsa çok çabuk bir şekilde şöhrete ulaşacağınızı ve bu durumun kısa bir aralık içinde olacağını ve ölümün sizi ziyaret edip sizi alıp götüreceğinin alametidir.

Kefen: Kefen gören kişi uzun yıllar yaşayacaktır. Kefen diken kişi ise bir iyilik yapacaktır. Eğer kefen giyen bir yakınınız ile yakın bir zamanda sizi ziyarete gelecektir.

Advertisement

Kıyamet günü: Kıyamet gününü hayal ediyorsanız, boynunuz eğik bir şekilde cezalandırılmaktan kaçmayı umut ediyorsanız, bu çok iyi şekilde planlanmış bir işin başarılmış olacağına işarettir. Aksi takdirde bu işin başarısız olacağının belirtisidir. Genç bir kadın için kendisini şahitlerin dinlenildiği bölümden önce görmesi ve mahkemenin suçlu olduğunu açıklaması yakışık olmayan tavırlarından ve bencilliğinden dolayı arkadaştan arasında üzüntüye sebep olacaktır. Eğer bu kişi ölümün yaklaştığım ve tüm dünya dini ve korku dolu sonunu bekleyişini hayal ediyorsa bu o kişi için çok daha zor olacaktır ve arkadaşları o kişiyi kabul etmeyeceklerdir. Aynı zamanda hoş olmayan bir dedikodu anlamına gelmektedir.

Melekler: Melekleri hayal ediyorsanız size daha önceden canınızı sıkacak olayların haberciliğim yapacaktır. Kişinin durumunu aşırı derecede değiştirebilir. Eğer meleklerle ilgili hayaliniz hoş bir rüya ise arkadaşlarınızın sağlığı hakkında olumlu şeyler duyacağınızın ve yakınlarınızdan miras kalacağının belirtisidir.

Şeytan: Çiftçilerin şeytanı hayal etmeleri ürünlerinin yok olması ve hayvanlarının ölmesi anlamına gelmektedir. Aynca aile hastalığı anlamına da gelmektedir. Sportmen insanlar bu rüyayı yaptıkları işler hakkında kendilerini uyaran bir işaret gibi algılamalı ve daha dikkatli olmalılar. Kanunlar karşısında tehlikeli duruma düşebilirler. Bu rüya vaaz veya öğüt veren bir insan tarafından görüldüğünde bu onun ne kadar çok çalıştığının karşı koyulamaz ispatıdır. Genç ve masum kadın bu rüyayı gördükten sonra arkadaşlarından destek almalıdır ve yabancı ilgilerden özellikle evli erkeklerin ilgisini geri çevirmelidir. Karakteri zayıf olan kadınların yabancılar tarafından mücevherat ve paraları çalınacaktır.

Türbe: Rüyada türbe gördüğünüzü görmek üzüleceğiniz ve işte hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Harap türbeler ölüm veya dermansız hastalığa işarettir. Kendi türbenizi görmekse başınıza hastalık geleceğini veya düş kırıklığını haber verir.

Vampir: Eğer vampirler hakkında rüya görüyorsanız sizden faydalanmak isteyen birisinden kendinizi sakınmalısınız. Eğer vampirler tarafından ısırıldığınızı ya da saldırıya uğradığınızı hayal ediyorsanız yanlış arkadaşlıklara dikkat etmelisiniz. Eğer bir vampiri öldürdüğünüzü hayal ediyorsanız bu sizin hakkınızda iyi düşünmeyen kişinin hakkından geldiğinizin belirtisidir.

Yıldızlara Dokunmak: Yıldızlara dokunduğunuzu görüyorsanız, gayretleriniz ve planlarınızın sizi dünyadaki başarının doruk noktasına ulaştıracağını belirtmektedir. Yıldızlara dokunuşunuzun bir resmi size yürek parçalayan bir keder getirecektir.


Leave A Reply