Doğum Günü Kutlama Mesajları

0
Advertisement

Eşinize, dostunuza, sevgilinize her ne sebeple olursa olsun tanıdığınız bir insana gönderebileceğiniz doğum günü kutlama mesajları. En güzel ve en özel doğum günü mesajları

*** Bugün doğum günün ve doğum günün ile gelen yepyeni yaşının hayatın boyunca dilediğin dileyeceğin tüm güzelliklere ve sürprizlere sahne olmasını dilerim. Nice Mutlu Yıllara…

*** Derler ki doğum günü pastasında yer alan her mum senin hayatına ışık tutan birer melektir aslında. Bu vesile ile hayatının çok daha aydınlanmasını diliyorum. Yeni ışığın sana mutluluk getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

*** Dostlarının seni asla unutmadığı sağlık ve huzur dolu bir hayatın sana ait olmasını diler doğum gününü kutlarım…
Doğum Günü Mesajı

*** Ailen ve sevdiklerinle yepyeni daha da doğum günleri kutlamanı dilerim. iyi ki doğdun dostum seni seviyoruz…

*** İyi ki doğmuşta hayatımıza girmişsin. Özel, müstesna insan doğum gününü kutluyor ve yepyeni doğum günlerinde buluşmayı diliyoruz.

Advertisement

*** Dilerim ki bu doğum gününde de olduğu gibi pasta etrafında tüm sevdiklerin, o güzel kalbinin etrafında ise sevgilerin, o güzel beyninin etrafında ise düşlerin ola gelsin, doğum günün kutlu kutlu olsun 🙂

*** Yine yaşlanma yolunda bir adım atıyorsun. her yıl senin bu yaşlanışlarını kutlamaktan aldığım keyif için teşekkür eder mutlu yaşlar dilerim.

*** Arkadaşım arkadaşım arkadaşım… İyi ki doğmuşsun. yanaklarından nanik yapıyorum gözlerinden öpüyorum. yeni yaşının sana sağlık ve başarı getirmesini diliyorum.

*** Bu yepyeni yaşını kutlamak için belki yanına gelemedik ama senin her zamna kalbimizin en müstesna yerinde olduğunu bilmeni isterim. yeni yaşın yeni yılın senin ve sevdiklerin adına hep güzellikler getirmesini dilerim.

*** Zaman ne çabuk geçiyor dostum daha dün gibi yeni yaşını yeni yılını kutladığımız gün. Yine doğum günün geldi çattı ve ben sana yine aynı şeyi söyleyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki hayatımıza girmişsin iyi ki seni doğuran ana seni böyle asil bir biçimde yetiştirmiş. Nice doğum günlerinde beraber olmak dileklerimle doğum gününü kutlarım.

*** Sana dünyanın kaç farklı dilinde doğum günün kutlu olsun demek isterdim bir bilsen. Çünkü senin gibi renkli, canlı ve mutlu bir insana sanırım ancak bu şekilde doğum günü kutlama mesajı gönderebilirdim. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım her yıl bugünü hep beraber güzel hediyeler ve dilekler ışığında kutlarız umarım.
Doğum Günü Kutlama mesajları

Advertisement


Leave A Reply