data-full-width-responsive="true">

Döküm (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0

Döküm (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Döküm (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Döküm (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Döküm (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Döküm (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Döküm

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Döküm (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Döküm (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) / İzmir Meslek Yüksekokulu / Döküm / 40 / 213,08609

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) / İzmir Meslek Yüksekokulu / Döküm (KKTC Uyruklu) / 1 / —

Döküm Teknikeri Ne İş Yapar? Nerede Çalışır? Videosu:

Döküm

65%
65%

Döküm işletmelerinde; ergitilen metallerin hazırlanmış kalıplara dökülmesini ve istenen şeklin verilmesini, döküm sonucu elde edilen parçalar üzerinde oluşan fazla kısımları çeşitli yöntemlerle temizlettirip kullanılır hale gelmesi ile ilgili işlemleri yürüten kişidir.

  • İş İmkanları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    6
  • Kullanıcı Oyları (0 Oy Verilmiştir)
    0Bir Yorum Yazmak İster misiniz?