Eğlence İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

0

Rüyada eğlenmek, doğum günü görmek ne anlama gelir? Eğlence, balo, kutlama ile ilgili rüyalar, anlamları, açıklamaları.

Eğlence ile ilgili rüyalar

Advertisement

Eğlence İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

İnsanoğlu eğlenmek için her geçen gün yeni alanlar, oyunlar ve yaşam biçimleri keşfediyor. Ama değişmeyen tek şey; eğlenmeye olan ihtiyacımız… Eğlenme biçimimiz, eğlenme özlemlerimiz ruh dünyamızın en gizli yönlerini simgeliyor…

Balo: Rüyada renkli ve neşeli giyinmiş insanlar büyüleyici müziğin ritmine kapılmışlarsa, bu son derece olumlu bir işaret sayılır. Fakat başkalarının ilgisizliği yüzünden canınız sıkılmışsa, yakında aileden kötü bir haber alacağınız anlamına gelir.

Doğum günü: Rüyasında doğum günü görmek, gençler için yoksulluk ve yalan işareti; yaşlılar içinse uzun süreli dert ve büyük yalnızlıklar demektir.

Eğlenmek: Müzikli ve danslı bir eğlence görmek talihinizin iyiye döneceğinin, sağlık ve refaha kavuşacağınızın habercisidir. Gençler için böyle bir rüya, çok ve çeşitli hazların ve arkadaşlar arasında yücelmenin, öne çıkmanın işaretidir.

Advertisement

Gece Kulübü: Kendinizi bir gece kulübünde görmek, pek yakında yeni bir ilişki sebebiyle aklınızın karışacağı ve bunu dert edeceğiniz anlamına gelir. Dert edeceğini ilişkilere girmeyin.

İçki İçmek: Kadının rüyada kendisinin şen-şakrak içtiğini görmesi, onun keyif almakla birlikte, ilerde aleyhine dönecek işlerle uğraştığını ifade eder. İyiye yorulmaz. Erkekler içinse neşeli ve keyifli bir zaman dilimi anlamına gelir.

Karnaval: Karnavala katılmak, sürpriz bir durumla karşılaşılacağı, bilinmedik bir olayla karşı karşıya kalınacağı olarak yorumlanabilir. Karnavalda dans etmek ani sıkıntıya işarettir. Karnaval olmasına rağmen, bu karnavala katılmayan kişi sakin bir hayat sürecek demektir. Karnaval sesleri, müzikleri duyan kişi için ilginç zevkli bir haber anlamına gelir.

Piknik: Rüyada bir pikniğe katıldığınızı görmek başarı ve gerçek sevinci haber verir. Piknik rüyaları, küçüklere katıksız sevinç getirir. Piknikte fırtına veya başka bir rahatsız edici unsur, garantili kârın geçici olarak yitirilmesini ve aşk ya da işte hazzı ifade eder. Parti veya toplantıya gidebilir ve çok eğlenebilirsiniz.


Leave A Reply