Elveda Sözleri

0
Advertisement

Elveda sözleri. Elveda etmek durumunda kaldığınız zamanlarda kullanabileceğiniz en içten ve duygusal elveda sözlerinden yapmış olduğumuz seçmeler.

elvedaAnladım ki gönül cuvalımda yer alan kelimeler sana yetmez. Oysa gönlüm güzel olmazsa, bahcemde bir gül dahi bitmez. Ey Sevgili, senin “AsK’ın” daim olsun. Benim yaram olsa da fark etmez…

Yıllarca kafama göre birini aradım ama nafile bulamadım diyorum ki istersen arkadas olalım senle…

Beddua bile edemiyorum sana. Tek dilegim gözlerin gözlerime degmeden ölme!

Aglıyorsundur belki sormam sebebini. Gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri. Elveda diyen unutur gider günleri. Aglayan ise elveda ile Kalır bas basa, anlatır
Derdini. Sen Bana elveda dedin, gül hayata simdi, aglayacaksın sonunda!

Ayrılık sarkıları calıyor etrafımda, sanki gördügüm hersey ayrıldıgımızın resmi. Nereye baksam kopmus bir hayat, nereye baksam aglayan gözler, nereye
baksam elvedalar, yalnızların dünyasında bir yalnızım.

Advertisement

Sonu gelmeyen bir gecenin icindeyim, sabahlar dogmuyor günlerime. Yalnızlık bastırıyor yüregime, acı cekiyorum sözlerini anımsayıp, küsüyorum hayata. Elvedaların geliyor aklıma, tutamıyorum kendimi haykırıyorum dünyaya.

Seni bulmusken gidiyorum simdi. Seni sevmisken kacıyorum simdi. Senin icin bırakıyorum bu sacma sapan hayatı. Elveda sevgilim, Elveda sana.

Bazen tüm bagları koparıp gitme cesaretini buluyorum kendimde. İste o an, keske nereye gidecegimi bilsem. Giderim herhalde.

Uzun ömrümüz varken bu hayatta, yasamayı haram kıldın bana. Dualarım yinede hep yanında olsun, bu son elveda.

Biraz dertli, biraz kederliyim. Aslında dert biraz degil, bakma gururumdan diyorum bunları. Ben hep dertliyim, hep kederliyim. elveda dedigin günden beri hayata sinirliyim, senin icin nöbetteyim soguk gecelerde.

cocukken bir kez aglasam benim olurdu HER sEY. simdi günlerce aglıyorum ama baskasının oluyor HER sEY.

Advertisement

Gittiginde anılarım gelecek aklına, aglayacaksın. Belki pisman Olacaksın, belki olmayacaksın. Ama anılardan Kurtulamayacaksın. simdi sana ELVEDA, Dönme bir daha bana!

Ne yapsan bosuna artık olmuyor seninle. Ne olur beni anla. Yasanan güzel günlerin hatırına, sansını fazla zorlama. Elveda

Yarınsız bir sözüm, gelecek icin degersiz bir insanım anladım bunu. Senin icin sadece biriymisim, senin icin ayrı bir dünyaymısım, anladım bunu elveda.

Yalancı maskelerin gercek sandıgı dünyada sana mutluluklar diliyorum. Elveda sahte dünya, elveda sahte maskelerin arkasına saklanmıs aciz hayatlar.

Tamam dedim artık hayata. Gidiyorum ölüm kumarına. Bıraktım hayatı sana mutlu ol. Elveda.

Yokluguna alısmak zor olsa da avutacagım kalbimi, o da anlayacak sonunda. Gercekleri saklıyorum kendimden, biliyorum haklıyım. Sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı, cok erken.

Sana sözler yazdım, sana anlattım hayatı. Sen hep baska dünyadaydın, sadece elvedalara aldandın. simdi kendinide kanıtladın, insafsız sanada elveda.

Tamir etmeye kalkma kalbimi, basaramazsın. Sözlerimin önüne gecme, durduramazsın. Ok yaydan cıktı bir kere, pisman olacaksın. Elveda sana, seninle olan anılara ve umutlara..

Neden bu elveda? Ne oldu bize böyle? Seni son durak sanırken Sol yanımı alıp gidiyorsun bir anda…

Ayrıldık.Üstümden bi agırlık kalktı” demissin. Sana yükledigim anlamdı O. Artık eskisi gibi ”HAFİFSİN”.

Ask, sakızdan cıkan sözler kadar basit olmaya devam ettikce, insanlar da onu cigneyip tükürmeye devam edecekler.

Advertisement

Yüzüm hayatın derdiyle cizilmis, her cizgide bir dert var. Her cizgide aslında sen varsın. Yanlıs zamanların cizgilerini atmıssın yüzüme, elveda dedigin zamanların dertleri bunlar.

cok söz var da ne gerek var simdi yazmaya. Herkes bildigini okuyor nasıl olsa!

Belki de AsK, uzakta olan birisi ile görmeden mutlu olabilmektir.

Birlikteyken ‘Ben sana resmen asıgım’ ayakları. Ayrılınca ‘Zaten sevmiyordum’ yalanları. Helal olsun Türkiye’nin döner kavsakları…

Kalbim agrıyor artık cekemiyorum derdi, kederi, yalanları. Yasamak haram artık gülemiyorum, sevemiyorum, istemiyorum. Karamsar bir dünyadayım aydınlatamıyorum, basaramıyorum, korkuyorum. Elveda demek istiyorum, gidiyorum bitiriyorum ve hayata gülüyorum!

Hayata dirensemde hatalarım kabulsüz. Hayat bana gülsede gülemiyorum hayata. Hatalarım engelliyor gülmemi, elvedalar bekliyor yine sevemiyorum kimseyi..

Sensizlige tahammülüm kalmadı artık, bu son satırlarım. İyi oku, belki vicdanınla birlikte gözlerinde aglar! Elveda sana ve senin hayatına, elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Bir söz yazmak istiyorum sana, icinde ayrılıkların ve elvedaların bol oldugu. Sadece seni yazmak istiyorum sana, sen elvedaydın benim Hayatımda.

Zayıf kalıyorum artık, kosamıyorum. Gülerek ölüme gidiyorum, istemeden hayata elveda diyorum. Kimseye söylemeden, sessizce bırakıyorum hayatı. Sizlere elveda diyorum, hepinize.

Kırmak degil kazanmak isterdim, üzmek degil güldürmek isterdim. Gel bana, benimle yasa demek isterdim. Ama elveda demek istemezdim sana, Kusura bakma..

Ben seni aglayan kalbimle sevmisken sana her zaman aglasada yüregim gözlerim gülmüsken sen acımadan elveda dedin bana ben bunu haketmedim ama sanada elveda.

Advertisement

Sucumuz neydi bizim, feryadım tanrıya. Sana son sözüm gülüm ELVEDA, ELVEDA. Her sey biter, herkes unutulur. Ben seni kac kere sevdigimi unuttum. Haram olsun, yıllarım oldu ziyan. Sende unut beni yok yere sevdigini…

Ay ve yıldız birbirine küsse de benim kalbim sana asla küsmeyecek. Günes dünyaya elveda diyemez bir yerde mutlaka dogar, günes dünya istese de istemese de. İste benimde kalbim hep yanında olacak sen istesen de istemesen de, elveda desen bile seninleyim bunu unutma.

ELVEDA kelimesi, sonunda büyük harflerler yazılarak bitirilen mesajlardır. Dört ay sonra geri döner.

Siparis askların bir menüsü olmusum bu hayatta. Kim istediyse aldı gönlümü sahte gülücüklerle. Sonra kuru bir elvedayla kaldım hayata, ölümle bas basa.

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir sarkısısın, seni ben dilde degil yürekte sevdim. Senin icin ben ölüme not bıraktım. Anla beni be olur, notum sadece sana, Elveda.

Yarınsız bir sözüm, gelecek icin degersiz bir insanım anladım bunu. Senin icin sadece biriymisim, senin icin ayrı bir dünyaymısım anladım bunu elveda.

Severken ayrıldı ellerimiz, aglayarak küstü gözlerimiz hayata. simdi nedensiz cıkmazlardayız, sebepsiz elvedalar yasıyoruz hayatımızda..


Leave A Reply