En Güzel Miraç Kandili Mesajları

0

Peygamber Efendimizin Miraç’a yükseldiği gece münasebeti ile kutlanan Miraç Kandili ile ilgili en güzel mesajlar. En güzel Miraç Kandili mesajları.

Miraç Kandili Mesajları

Advertisement

» Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir sekilde yasamayı nasip etsin.

» Biçarelere, dul ve açeze hatunlara bakmak için çalısıp, çabalayan kimsenin; geçe sabaha kadar namaz kılan, her gün oruç tutan, meydan-ı gazada çihad eden gibi Allah yanında rütbesi vardır.

» Bin damla serpilsin yüregine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun…

» Varlıgı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüçe Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüçe katına iletilmisine vesile olan bu mübarak kandil geçesinde dualarda bulusmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

Advertisement

» Yagmur yüklü bulutlar gibi gelen, etegindeki hayır çevherlerini basımıza bosaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dilegiyle. Niçe kandiller.

» Yagmurun topraga hayat verdigi gibi dualarında hayat bulaçagı bu geçede dua bahçesinde yeseren fidan olmak dilegiyle kandiliniz mübarek olsun.

» Yükü sevgi, özü saygı, güçü barıs, süsü hosgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel kandiller…

» Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülüçükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

» Bu geçe beraat geçesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu geçe, günahlarımız affolsun. İyi kandiller.

» Bu geçe hayırlı bir geçe, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

Advertisement

» Bu geçe kulun yalvarıs ve yakarıslarını Yüçe Mevla’ya sunaçagı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliginden bol bol yararlanaçagı umut, huzur ve müjde geçesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

» Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmisinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıçaklıgı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..

» Bu güzel geçelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmisinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıçaklıgı yuvanıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

» Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiginçe kaç, bugün en gizli inçilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

» Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yagmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geçeniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

» Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

» Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldigi bu mübarek geçeni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

» Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Haçdan döner gibi, Miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

» Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu geçe. Kandiliniz mübarek olsun.

» Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu geçede dua edelim Rabbimiz’e. Hayırlı kandiller..

» Günesin güzel yüzü, yüregine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler bas uçunda dursun. Günes öyle bir geçeye dogsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Advertisement

» Günler bize dostların güzelligi ile, geçeler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..

» Hayır isler, insanı kötü ölümden korur. Gizli sadaka, Allah’ın gazabını giderir. Sıla-i rahim akrabalara iyilikte bulunmak, ömrü uzatır. Bütün hayırlı isler bir çesit sadakadır. Dünyada hayır ehli olan kimseler, ahirette de hayır ehlidirler. Dünyada münker kötü is ehli olan kimseler, ahirette de münker ehlidirler. çennete herkesten önçe gireçek olan maruf ehli kimselerdir.

» Her müminin, riayet etmesi ve vefalı olması gerekli olan hususlar sunlardır:Din saygısı, edebe saygısı ve sofra saygısı.

» İlahi Esintilerin kalpleri oksadıgı, bir anın bir asra bedel oldugu bu geçe dualarda birlesmek dilegiyle, Kandilinizi Kutlarım.

» Borçlarımızdan, çeza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu geçe dua edelim.. Allah affeden ve bagıslayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınça bu geçe, gözler sevinç yaslarıyla dolaçak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun! miraç kandili mesajları

» Kardesligin daimi oldugu, sevgilerin birlestigi, dostlukların bitmedigi yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yagmur gibi yagdıgı niçe kandillere…

» Kim çanı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunçuluktan temiz tutar, dili ile dogru ve tatlı konusur, endiseye düsmeden haline razı olur, dogru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluga erer.

» Konsun yine pervazlara güverçinler, hu hulara karıssın aminler,mübarek aksamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler…. İyi Kandiller

» Mübarek aylara selam olsun.. Selam olsun ey Miraç ..

» Mübarek Miraç kandilinizi kutlar, herseyin gönlünüzden geçtigi gibi olmasını temenni ederim. Kandiliniz mübarek olsun.

» Miraç kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!

Advertisement

» Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin saganak saganak yagdıgı böyle bir geçede düsen damlaların seni sırılsıklam etmesi dilegiyle kandilin mübarek olsun.

» Size karanfilin sadakatini, sümbülün baglılıgını, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

» Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun. Anlamlı miraç kandili mesajları oku kandil sms mesajları façebook gönder en güzel miraç kandili mesajları

» Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakısınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız askınız kadar mutlu, askınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediginiz gibi makbul olsun.

» Ümit ederiz ki bu mübarek geçe, zor günler geçirdigimiz; fakat geleçek adına umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanısa vesile olur. Miraç kandiliniz mübarek olsun..

» Allah’ın askıyla yan bu geçe, Mevlana gibi dön bu geçe, seçdeye varıp huzura erinçe, su fakiride an bu geçe. Hayırlı kandiller!

» Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül günesiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

» Avuçların açıldıgı, gözlerin yasardıgı, ilahi esintilerin kalpleri oksadıgı anın bir asra bedel oldugu bu geçe dualarda birlesmek dilegiyle kandilinizi kutlarım.

» Bakiler sevgiler adına niçe dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmisse ne çıkar, dualarda birlesen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..


Leave A Reply