Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0

Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Endüstriyel Cam ve Seramik

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ / Çerkeş Meslek Yüksekokulu / Endüstriyel Cam ve Seramik / 15 / 236,29861

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) / Torbalı Meslek Yüksekokulu / Endüstriyel Cam ve Seramik / 20 / 202,55857

Endüstriyel Cam ve Seramik

60%
60%
Awesome

Her türlü geleneksel seramikler (vitrifiye, refrakter, cam, tuğlakiremit, emaye, çini, çimento vb) ve ileri teknoloji seramikleri (yapısal ve fonksiyonel, elektronik, optik, uçak ve otomotiv, biyoseramik vb)üretimi yapan sektörlerde hammadde hazırlık, dekorlama, şekillendirme, fırınlama, laboratuar gibi süreçlerde üretim kontrolü yapan, hataları tespit eden ve çözüm geliştiren kişidir.

  • İş İmkanları
    6
  • Kazanma Zorluğu
    6

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?