Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0

Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Endüstriyel Cam ve Seramik

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Endüstriyel Cam ve Seramik (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı /  Bölümü / Puan Türü / Kont. / Taban Puanı / Başarı Sıralaması

Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir) (Devlet) – Endüstriyel Cam ve Seramik (Örgün) – TYT – 26 – 203,11095 – 1.534.706

Endüstriyel Cam ve Seramik

60%
60%
Awesome

Her türlü geleneksel seramikler (vitrifiye, refrakter, cam, tuğlakiremit, emaye, çini, çimento vb) ve ileri teknoloji seramikleri (yapısal ve fonksiyonel, elektronik, optik, uçak ve otomotiv, biyoseramik vb)üretimi yapan sektörlerde hammadde hazırlık, dekorlama, şekillendirme, fırınlama, laboratuar gibi süreçlerde üretim kontrolü yapan, hataları tespit eden ve çözüm geliştiren kişidir.

  • İş İmkanları
    6
  • Kazanma Zorluğu
    6

Leave A Reply