Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri – Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

0

14 Şubat sevgililer günü münasabeti ile erkek arkadaşınıza, eşinize, nişanlınıza v.b. verebileceğiniz erkeklere özel sevgililer günü hediye fikirleri / önerileri.

1. Atkı

Atkı
Klasik bir hediye olmasına rağmen özellikle son dakikaya bırakılan hediye alımlarında oldukça iyi bir alternatiftir. 14 Şubat’ın genellikle soğuk bir güne denk geldiği düşünülecek olursa oldukça hoş ve akılda kalıcı bir hediye olacaktır.

Advertisement

2. Ayakkabı

Ayakkabı

Ayakkabı her zaman erkeğin kıyafetlerini aynen bayanlarda olduğu gibi tamamlayıcı bir özelliği vardır. Özellikle tek bir ayakkabı ile bütün bir kışı geçiren bir sevgiliniz var ise kendi zevkinize uygun genel olarak giydiği kıyafetlere uyan / tamamlayan bir ayakkabı hoş bir hediye olacaktır


3. Çikolata

Çikolata

Çikolata deyip geçmeyin sevgililer günü için bakkallardan ya da mahalle arası indirim marketlerden alacağınız basit bir çikolatadan bahsetmiyoruz. Bazen kilosu 200- 300 TL olan çikolatalardan söz ediyoruz. Hatta sadece bu tarz özel günler için dizayn edilmiş çikolatalardan alıp sevgilinize vermeniz beraberce tüketmeniz size güzel bir sevgililer günü anısı olarak kalacaktır. Kırmızı rengin hakim olduğu bir süslemeyi tercih etmeye çalışın.

Advertisement

4. Gömlek

Gömlek
Hediye demek aslında biraz bütçe demek o sebeple gömlek var gömlek var diyebiliriz. Eğer ki maddi durumunu iyi ise gerçekten uzun yıllar giyebileceği ve sizi hatırlatacak bir gömlek alabilirsiniz. Ancak naylondan yapılma çok ucuz gömleklerden alırsanız eğer erkek arkadaşınızı hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. O sebeple güzel ve kaliteli bir gömlek alabilecek durumunuz var ise tavsiye edebileceğimiz bir sevgililer günü hediye önerimizdir.


5. Güzel ve Romantik Bir Film

Film
Hiç yoktan iyidir diyebileceğimiz bir Sevgililer Günü hediye alternatifidir. Özellikle Sevgililer Günü gecesini evde baş başa geçirecek olan çiftler için ideal ve ekonomik bir hediye seçimidir. Romantik ya da Romantik Komedi tarzında kaliteli bir film oldukça iyi gider.

Aşkın sevginin gücünü anlatan aşkın önünde hiçbir şeyin durmayacağını anlatan bir konusu olan bir film oldukça iyi gider. hem de evde geçireceğiniz dakikaların önemli bir kısmını işgal edecektir. Ayrıca filmin kutusunun içerisine güzel bir not eklemeyi de unutmayın…


6. Kol Düğmeleri

Kol Düğmeleri
Özellikle sürekli olarak takım elbise giymek zorunda olan bir sevgiliniz var ise muhteşem bir Sevgililer Günü hediyesi olabilecek bir alternatifdir. Düşünsenize satış pazarlamadan sorumlu bir sevgiliniz var ve ona kol düğmeleri hediye ediyorsunuz. Tüm özel iş görüşmelerinde sürekli olarak kalbinizin yanında olduğunu ona söyleyerek hediyenizi sunabilirsiniz.


7. Parfüm

Parfüm
Dünyanın en klasik Sevgililer Günü hediyesidir. Eğer ki sevgiliniz ile aranızda parfüm konusunda özel bir anı yok ise hiç de tavsiye edeceğimiz bir hediye değildir. Zaten parfüm kullanan erkeklere daha değişik bir parfüm almanız gerekir ki bize göre hiç de iyi bir hediye değildir. Ancak yine de bir şey bulamazsanız değişik ve ünlü bir parfüm hediyesi sizi o gece için kurtarabilecektir. Elinizin boş olmasından iyi olacak derecede bir hediyedir.


8. Seyahat Çeki

Seyahat Çeki
İşte bir taş ile iki kuş vurabileceğiniz harika bir hediye. Yaz aylarında hem beraber (ayrılmazsanız) değerlendirip sizinde fazlası ile etinden sütünden faydalanacağınız güzel bir hediye alternatifidir. tabii biraz pahalıca olacağını şimdiden söyleyebiliriz ancak güzel hoş bir destinasyona ya da bir seyahat acentesinde kullanılabilecek şekilde bir seyahat çeki muhteşem bir Sevgililer Günü hediyesi olacaktır.

Advertisement

9. Akıllı Cep Telefonu ya da Saat

Akıllı Cep Telefonu ya da Saat

Artık günümüzde erkeklerin güç sembollerinden biriside kullandıkları teknolojik aletler oldu. Freud yaşasaydı sanırım bunlara bir çok açıklama getirebilirdi ama bizler açıklama yapmaya çalışacağımıza erkek arkadaşımıza güç sembolü güçlü bir akıllı saat ya da akıllı telefon alabiliriz. Tabii ki döviz kurunun ani fırlaması ile bu tarz bir hediyeyi ancak ekonomik durumunuz iyi ise yapabilirsiniz ama yapabiliyorsanız mutlaka yapın.


10. Dijital Platform Üyelikleri

Dijital Platform Üyelikleri

Son dönemde özellikle Netflix’in de Türkiye pazarına girmesi sayesinde popüler olan dijital platformlara üyelik satın alabilirsiniz. Tabii ki tel seçeneğiniz Netflix değil bir çok daha da farklı seçeneğiniz mevcut. Zaten sevgilinizin ağzını arayın ve bir dijital platforma üye olmak isteyip istemediğini öğrenin. Fiyatlar oldukça uygun ve erkeklerin de hoşlanacağı bir hediye olacaktır.


Leave A Reply