Eski Sevgilinin Unutup Unutmadığı Nasıl Anlaşılır? Peki Siz Unuttunuz Mu?

0
Advertisement

Eski sevgilinizin sizi tekrar geri isteyip istemediğini, unutup unutmadığını anlamak için değerli ipuçları ve unutmadıysa siz onu geri istiyor musunuz?

Eski sevgilinizin sizinle tekrar birlikte olmak istediğini düşünüyorsunuz. Ama emin değilsiniz. Eski sevgilinizin sizi gerçekten unutup unutmadığını anlamak, sinyalleri doğru okumak zor olabilir. Onu geri istiyorsanız, davranışlarını, aynı şekilde hissettiğini gösteren işaretler olarak yorumlama riski vardır, çünkü görmek ve duymak istediğiniz şey budur.

telefon

Aşağıdaki işaretlerden birkaçını gösterdiğini fark ettiyseniz ve içinizden bir şey bunun doğru olduğunu söylüyorsa, bu, eski sevgilinizin ilişkiyi yeniden canlandırmak istediğinin iyi bir göstergesidir.

1. Temas halinde Olur

Bazı insanlar ayrıldıktan sonra iyi dost olarak kalmayı başarabilse de, bu genel bir kural değil. Daha sonra bir dostluk kurmak başarılabilse bile, ayrılan iki kişinin birbirleriyle oldukça önemli bir süre boyunca hiç temasları olmaması normaldir.

Aslında, birbirinizi unutmaya çalışıyorsanız, normalde en sağlıklı şey de görüşmemektir. Yani, eğer birbirinizle iletişim kurmayı hiç bırakmadıysanız, bu ilişkinizin hiç bitmediğinin bir işareti olabilir. Sonuçta, hala birbirinizi şahsen veya mesajlaşma ile görüyorsanız, birbirinizi unutma şansınız olmaz.

Advertisement

Size attığı mesajları yanlış yorumlamamaya da dikkat edin. Tüm mesajlar aynı anlamı taşımaz. Gece geç saatlerde mesaj atıyorsa veya basmakalıp şeyler yazıyorsa, başka biri gelene kadar kendisini yalnız hissediyor veya zaman öldürüyor olabilir.

2. Size ulaşmak için rastgele bahaneler bulur

Sizinle konuşmak istiyor, ama temas kurmak için bahaneler bulmakta zorlanıyor. Yani, en iyi pizzacıyı sormak gibi garip kısa mesajlar alıyorsunuz. Bu mesajlara verdiğiniz tepki sizin eski sevgiliniz hakkında ne hissettiğiniz hakkında çok şey söyleyebilir. Ezici hislerinizin mutluluk mu yoksa rahatsızlık mı? O bahane arıyor ama siz bu bahanelerden memnun musunuz?

3. Sizi soruyor mu?

Ortak arkadaşlarınız varsa, onlara nasıl olduğunuzu, ne yaptığınızı ve herhangi birini görüp görmediğinizi soruyor olabilir. Hayatınızda neler olup bittiğini merak ediyordur, ancak gururu size sormasına izin vermiyordur.

4. İlişkisi olup olmadığını açıkça ortaya koyar.

Üzülmenizi engellemek ve hala birleşme şansınızın olduğunu hissettirmek için, bazen sorulmadan ilişkisi olmadığını söyler. Öte yandan, özellikle duygularını inkar ederse, tam tersini yapabilirler. Tepki verip vermediğinizi görmek için harekete geçtiğini söyleyerek sizi kıskanmaya çalışabilir.

sevgili

5. Kıskanç görünüyor

Sizin aşk hayatınızla fala mı ilgileniyor. Sizi bir başkasıyla konuşurken görünce sinirleniyor mu? Kıskançlık belirtileri gösteriyorsa hala sizin ona ait olduğunu düşünüyor olabilir. Randevu planlarınızı öğrenmeye çalışıp, onları bozmaya çalışabilir. Aniden çok aşırı tepki verebilir. Dikkat.. Kıskanılıyorsunuz

Advertisement

6. Hatalarını kabul ediyor

İlişkinin sona ermesine neden olan yanlış yaptıkları şeyleri kabullenip, itiraf ediyorlarsa bunun nedeni, aranızda bir şeylerin acımasız olmasını istememesi olabilir. Aranızda kötü duygular istemiyor olabilir, ancak bu, ikinizin tekrar bir araya geleceği bir geleceğe bir göz atmış oldukları anlamına da gelebilir.

Tabi bunun gerçekleşmesi için ikinizin barış yapması gerekiyor ve bunu sağlamaya çalışıyor olabilir.

7. Hala size ait olan şeyleri var.

Size ait olan kitabı yada birkaç eşyayı hala elinde tutup vermeye niyeti yok mu? Amacı aranızdaki bağı tamamen koparmamak ve sizinle görüşmek için bahane yaratacak şeyleri elinde tutmak olabilir.

8. İçkiliyken arıyor

Ayık olduğunda sizinle iletişim kurma dürtülerini kontrol edebilse de, birkaç içki içtikten ve biraz cesur hissettikten sonra temasa geçme eğiliminde mi?

Eski sevgilinle geri dönmek ister misin?

Artık eski sevgilinizin sizi geri isteyip istemediğine dair daha iyi bir fikriniz olduğuna göre, bunun kalbinizin derinliklerinde gerçekten istediğiniz bir şey olup olmadığına karar verme zamanı.

Kendinize sormak isteyebileceğiniz bazı sorular:

1. İlk etapta neden ayrıldınız?

İkinizin ayrılmasının nedenini dikkatlice düşünün ve başka bir deneme yaparsanız ilişkinizin gerçekten bir şansı olup olmadığı konusunda kendinize karşı dürüst olun. Bazı şeyler kurtarmanın ötesinde. Örneğin, sizi aldattıysa veya kontrol etmeye çalıştılarsa, onun için bir daha asla gerçek aşkı hissedemeyebilirsiniz.

Fakat ikiniz birlikte ayrıldınız, çünkü birlikte yeterince zaman geçirmediyseniz, bu düzeltebileceğiniz bir şey olabilir.

sevgili

2. Bekar olmaktan hoşlanıyor musunuz?

Bir ilişki sona erdiğinde, tekrar bekar olmak oldukça şok edici olabilir. Bazen sunduğu özgürlüğün tadını çıkarırken çok zevk alabilirsiniz. Diğer zamanlarda, bir çiftin parçası olmaktan ne kadar hoşlandığınızı anlarsınız.

Eğer ilkiyse, eski sevgilinize geri dönmenin yeni bulunan özgürlüğünüzü kısıtlayıp kısıtlamayacağını sormak isteyebilirsiniz. Eğer ikinciyse, ilişkinin bu sefer işe yarayacağına dair büyük bir inancınız olduğu için değil, sadece ne kadar yalnız olduğunuzdan dolayı tekrar denemeyi düşünüp düşünmediğinizi sormak önemlidir.

Advertisement

3. Bu sefer ilişkinin nasıl farklı olmasını istersiniz?

Bir şey daha önce tam olarak doğru değildi, aksi takdirde bitmezdi. Bu nedenle, ilişkiyi tekrar başlatmayı düşünüyorsanız, işlerin çalışması için nasıl bir şeylerin değişmesi gerektiği konusunda net olmanız gerekir. O zaman, acımasızca dürüst olmanız ve bu değişikliklerin gerçekçi olup olmadığını düşünmeniz gerekir. Eğer değillerse, işler ikinci kez farklı olacak mı?

4. Yeterli zaman geçti mi?

Romantizmi yeniden canlandırmayı düşünmeden önce tozun dağılmadan sonra çökmesi en iyisidir. Duyguların azalması zaman alır. Sadece yaptıkları zaman durumu rasyonel olarak düşünebilirsiniz.

Ve insanlar bir gecede değişmez. Bir şekilde değiştiyse eski sevgilinizle tekrar bir araya gelirseniz, bunun birkaç hafta veya ay içinde gerçekleşmesini bekleyemezsiniz. Gerçek değişim bundan daha uzun sürebilir. Ama imkansız değil. Ayrılık onun için (ve siz) hayatı nasıl yaşadığınızı ve bir partner olarak nasıl davrandığınızı düşünmek için bir katalizör olabilir.

5. Başka biriyle daha mutlu olabilir misiniz?

Henüz buluşma sahnesine dönmemiş olsanız bile, size daha uygun birini bulabileceğinizi düşünmek mantıklıdır. Elbette, eski sevgiline aşina olmak rahat, ama yeterli mi?

Bu, herhangi bir karar vermeden önce bir süre beklemenizin iyi bir nedenidir. Canını yakarken ya da ayrılman hala taze iken kendini başkalarıyla hayal etmek neredeyse imkansız olabilir. Ancak bu acı hafifledikçe, diğer insanlarla mutluluk için yeni fırsatlar görebilirsiniz.

6. Uzun vadede aynı şeyleri ister misiniz?

Tabii, eski sevgilinle geri dönmekten mutlu olabilirsin, ama ne kadar süreyle? Bir ilişkide uzun vadeli hedeflerinin ne olduğunu biliyor musunuz? Sizinkine uyuyorlar mı? Bu, ayrılığınızda herhangi bir rol oynasın ya da oynamasın, gelecek için vizyonunuzun onlarınkine benzediğini bilmek önemlidir.

Bu, çocuk isteyip istemediğiniz ve ne kadar erken, nerede yaşamak istediğiniz ve ne tür bir yaşam tarzı istediğiniz gibi şeyler anlamına gelebilir.


Leave A Reply