Farmville FV Nasıl Artar

1

Farmville FV Nasıl Artar? Farmville FV arttırmanın yolları nelerdir?

Farmville oyunu tüm dünyada çılgınca yayılmaya devam ediyor. Her ne kadar oyunun yaratıcısı Zynga’nın karı düşmüş olsa bile yine de milyon dolarlık cirolar yapmaya oyun devam ediyor. Oyunun bu kadar çok ciro yapma sebebi taii ki Farmville Cash olarak geçen FV paralarına oyuncuların duyduğu istek.

Advertisement

Öncelikle şunu belirtelim oyunda ne yaparsanız yapın oyunu dilediğinizce oynayabilmek için gerekli FV Cash’e ulaşmanız imkansız . Bu sebeple Zynga şirketi büyük paralar kazanmaya devm edecek gözüküyor.

Örneğin Farmville de seviye atladıkça ve komşu sayınızı arttıkça tarlanızı büyütebiliyorsunuz. Ancak büyüyen tarlanızı kolayca ancak ve ancak satın aldığınız traktörler ile yapabiliyorsunuz. Traktörleri Coins leriniz ile alabiliyorsunuz burada problem yok ama traktörün yakıt problemi kısa zaman sonra baş gösteriyor. Çünkü beleş gelen yakıt hiçbir zaman sizin işinize yaramıyor. Sadece Farmville FV ile satın alabileceğiniz yakıt ile rahat rahat tarlanızı sürüyor ve hasat kaldırabiliyorsunuz. Aynı şekilde birçok tohum fidan bina v.s sadece FV Cash ile alınıyor ki seviye atlıyarak yeterli Farmville FV kazanmanız imkansız.

Tek çare hızlı FV atlayarak gerçek para ödemeden FV Cash kazanabilmek. Bunun için XP si yüksek olan ağaçlardan bol bol dikmeniz gerekiyor ki oda çare değil.

Sonuç olarak özgürce Farmville oynayabilmeniz için gereken Farmville FV Cash leri gerçek para ödemeden bol miktarda kazanmanız ve kullanmanız imkansız. Bu da oyunun yapımcısı Zynga şirketinin para kazanma stratejisi ki NKFU olarak kendilerine hak veriyoruz.

Advertisement

EN güzeli elinizdeki imkanlar ile Farmville oynamaya devam etmek zaten oyunun sonu yok. Sadece keyif almaya bakın çok zengin değilseniz eğer seviye atlama esnasında kazandığınız FV Cash ler ile idare edin deriz.

Herkese iyi hasatla 🙂


1 Yorum

Leave A Reply