Fındık Eksperliği (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları Başarı Sıralamaları 2021

0

Fındık Eksperliği (2 Yıllık) taban puanları. 2020 – 2021 yerleştirme sonuçlarına göre Fındık Eksperliği (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2021 Fındık Eksperliği (2 Yıllık)Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Aşağıda yer alan tabloda Fındık Eksperliği (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Fındık Eksperliği (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

2020 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Fındık Eksperliği (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2021 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Fındık Eksperliği (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı /  Bölümü / Puan Türü / Kont. / Taban Puanı / Başarı Sıralaması

Giresun Üniversitesi (Giresun) (Devlet) – Fındık Eksperliği (Örgün) – TYT – 31 – 179,89781 – 1.736.721

Fındık Eksperliği

60%
60%
Awesome

İyi kalitede fındık üretimi için toprağın bakımı, fidanların dikilmesi ve bakımı, ürünün toplanması konularında çalışan, üreticilere bilgi veren, ziraat mühendisleri denetiminde fındığın depolanması, paketlenmesi ve pazarlanması işlerini yürüten ara meslek elemanıdır.

  • İş İmkanları
    6
  • Kazanma Zorluğu
    6

Leave A Reply