Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi (2 Yıllık) Bölümü Taban Puanları 2020

0

Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları. 2019 – 2020 yerleştirme sonuçlarına göre Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi (2 Yıllık) olan üniversitelerdeki yerleşim durumuna göre taban puanları ve kontenjanları

2020 Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi (2 Yıllık)Taban Puanları ve Kontenjan Bilgileri

Aşağıda yer alan tabloda Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi (2 Yıllık) bölümüne ait olan taban puanları alfabetik olarak doğru sıralanmış hali ile yer almaktadır. Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi (2 Yıllık) okumak isteyenler için bir rehber niteliği taşıyan tablo tamamen ÖSYM verileri ile hazırlanmıştır.

Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi

2019 yılında yapılan YKS sınavı sonrası ortaya çıkan  Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi (2 Yıllık) taban puanları Üniversite ismine göre alfabetik olarak sıralanmıştır. 2020 yılında yapılacak olan YKS sınavı ile Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi (2 Yıllık) hedefleyen tüm adayların aşağıda yalın bilgiler veren tablomuza göre tercihlerini şekillendirmeleri beklenmektedir.

Üniversite Adı / Meslek – Yüksekokul Adı / Bölümü / Kont. / Taban Puanı

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ / Meslek Yüksekokulu / Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi / 40 / 278,30676

Hibrid ve Elektrikli Taşıtlar Teknolojisi

70%
70%

Hibrid ve elektrikli araçlar disiplinlerarası bir bölümdür. Bölümün amacı ihtiyaç duyulan yeterli teori ve beceriye sahip ara eleman yetiştirmektir.

  • İş İmkanları
    7
  • Kazanma Zorluğu
    7

Bir Yorum Yazmak İster misiniz?