Hüzünlü Sözler

0
Advertisement

Biribirinden hüzünlü hayat ile aşk ile ilgili güzel hüzünlü sözler. Ayrıca resimli hüzünlü sözlerde sayfamızda mevcuttur.

*** Geçmiş günlerimizde sokaklarımızda çeşme, biricik komşularımıza selam ve daha da önemlisi dostlara vefa vardı. Minikler sevilir büyüklere ise saygı duyulurdu. Evlerin başköşesinde ise şimdi çok aradığımız o İNSANLIK bulunurdu.

*** Sana seni seviyorum dediğim gün hatırlar mısın “Boşver zaten kaybedecek hiç bir şeyim yok” demiştim ya… Maalesef o sözü söylerken kendimi hiç ama hiç hesaba katmamışım…

*** Öyle zamanlar vardır ki elinden gelen her leyi yapmana rağmen karşı tarafa yaranamazsın ve işin daha da kötüsü ona yaranamadıkça sen yaralanır gidersin…

*** Bir ilkokulda “Eğer kömür olmasaydı” diye sordun ya o çocuğun cevabı belki de hayatın cevabı idi “O zaman babam sağ olurdu öğretmenim”

Advertisement

*** Sana ne yaparlarsa yapsınlar ne durumda olursan ol hiç kimseyi üzme. Çektiğin acıların hep bir sonu olacaktır ama pişmanlığın sonu yoktur pişmanlık hep baki kalacaktır.

*** Hayattan tek bir şey iste. Sana huzuru veren onu senin için tahsis eden insanların yanında, senin huzurunu bozan insanların ise cehennem kadar uzak olduğu bir dünya iste.

*** Bazen yepyeni kapılar açma fırsatını sadece bir “Merhaba” demediğin için tepersin.

*** Hislerinden o kadar uzaklaşmışsın ki birisi gelip sana “Seni Seviyorum” deyiverse senin cevabın “Ne gereği var” olacak gibi geliyor.

Advertisement

*** Kalbin ile dilin bir ise samimi bir insansındır onun ötesi yalandır ya kalbini dinlemeyen bir kalpsizsindir ya da dili kopacısa bir yalancısındır.

*** Çay deyip geçme sana hayatı öğretir. Bir bardak çay al ve bekle göreceksin ki bekleyen ne olursa olsun önce soğur sonra acılaşır ve sonra kullanılamayacak şekilde bayatlar.

*** Bazen kendine bile sessiz kalmak istersin ya işte o an hüzün denen duyguyu tam yaşarsın yoksa hüzünlüyüm demenin bir anlamı yok.

*** Unutma! Sevgi bir çiçek, çiçeğin bulunduğu saksı ise saygıdır. Eğer ki çiçek solmaya başlamışsa o saksıda bir problem vardır. Saksı ya çatlaktır ya da seni suya boğuyordur.

Advertisement

*** Bazen kendimi radyolarda çalajn yabancı şarkılar gibi hissediyorum. Dinleyenim o kadar çok ama beni gerçekten anlayanım çok az.

Resimli Hüzünlü Sözler

Hüzünlü Sözler

Advertisement

Leave A Reply