İndigo Çocuk Olup Olmadığınızı Biliyor Musunuz? İndigo Çocukların Özellikleri

0

Siz veya çocuğunuz bir indigo musunuz? 4 İndigo Cinsi ve Görevleri Nelerdir? İndigo çocukların özellikleri ve dünyadaki görevleri.

çocuk göz

Kaynak: pixabay.com

İndigo çocuklar çok özeldir ve Kristal Çocuklar ve Gökkuşağı Çocukları gibi onların da amacı dünyanın gidişatını değiştirmektir. Eğer bir İndigo çocuksanız, son derece yetenekli olduğunuzu bilin ve size olana meydan okuma ve dünyayı gelecek nesiller için daha iyi hale getirme misyonu emanet edilmiştir. Bu video ruhunuzun misyonunu ve insanlığın evrimindeki yerinizi bulmanıza yardımcı olacaktır.

İndigo çocuklar kendilerini hemen bu şekilde tanımlamayabilirler. İndigo çocuklar kavramı nispeten yenidir, çünkü bu fikir 1970’lerde ortaya çıkmıştır. İndigo kökenli olduğunuzu veya İndigo çocuk olma çizginizdeki ilk kişi olduğunuzu bile bilmiyor olabilirsiniz. Ancak, tarihimiz boyunca pek çok insanın İndigo çocuklar olarak yaşadığını ve insanlığı ruhani uyanışa doğru itme misyonlarını yerine getirdiklerini biliyoruz. “Çocuklar” terimine rağmen, bir İndigo çocuk bilinçsizce veya bilinçaltında daha yüksek bir amaç için var olduğunu bilen herhangi bir yaştaki herhangi biri olabilir.

İndigo çocuklar insanlığın ruhani uyanışa ulaşmasına yardımcı olma misyonuyla doğarlar. İndigo çocuklar dünyayı çok farklı bir şekilde algılarlar ve toplumun beklentilerine ve getirdiği kaosa bağlı değildirler. Onlar insanlar hakkında büyük içgörülere sahip olan özgür düşünürlerdir. Hassas ve sezgisel insanlardır, bu da onlara gerçeği bilme yeteneği verir. İndigolar yaşlı ruhlardır ve çok yeteneklidirler. Bu durum onların toplumsal standartlara ve normlara uyum sağlamalarını zorlaştırır. Bazen yanlış anlaşılırlar.

İndigo çocuklar aynı zamanda ruhani yeteneklere ve doğaüstü armağanlara da sahiptir. Ruh rehberleriyle kolayca iletişim kurabilir veya yüksek varlıklarla iletişim kurmak için ruhlar alemine girebilirler. Bir İndigo çocuğun en belirgin özelliği, her şey hakkındaki gerçeği bulma arzusudur. Bu özellik onları diğer insanlardan ayırır. Her sistemi, inancı veya kuralı korkusuzca sorgulayacak ve tüm bunların ardındaki gerçeğe meydan okuyacaklardır.

İndigo çocuklar uzun bir süre boyunca yanlış anlaşılmış ve sıklıkla yanlış teşhis edilmiştir. Bu üstün yetenekli insanların birçoğu daha küçükken sorunlu ve davranışsal sorunları olan kişiler olarak görülmüştür. Ancak gerçek şu ki İndigo çocuklar doğuştan iradeli ve ehlileştirilemezdir. Hedeflerine ve hayallerine ulaşma konusunda tutkuludurlar ve kolay kolay pes etmezler. Başkaları tarafından belirlenen öncüller tarafından kontrol edilmelerine izin vermezler ve işleri uygun gördükleri şekilde yaparlar.

İndigo çocuklar şefkatli oldukları kadar zekidirler. Dünyanın şiddetle ihtiyaç duyduğu değişimi başlatmak için derin bir arzu duyarlar. Bu onları gerçeği aramaya, daha nazik olmaya ve daha empatik olmaya iter. Son olarak, İndigo çocuklar ruhsal varlıklarını ve maneviyatlarını derinden önemserler. Uyandıklarında, başkalarını da kendi ruhsal uyanışlarına ve bilinçlerine doğru adım atmaları için etkileyeceklerdir.

indigo cocuk

Kaynak: pixabay.com

İndigo bir çocuk olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?

Bu konuyu biraz daha açalım ve dört tip indigo çocuk hakkında konuşalım. İlk olarak hümanist indigo çocuklar. Bu indigo çocuklar genellikle doktor, danışman, terapist veya öğretmendir ve kendi alanları aracılığıyla insanlarla doğrudan etkileşime girerler. Birçok insanın hayatına dokunabilirler. Bu tür indigo çocuklar en sosyal ve arkadaş canlısı olanlardır. İnsanlarla kolayca anlaşabilir ve onlarla etkileşim halindeyken onları rahat ettirme becerisine sahiptirler.

Kavramsal indigo çocuklar ikinci tiptir. Bu çocuklar planlamacıdır ve hayatlarının gidişatını planlamaktan hoşlanırlar. Onları mühendis, mimar, tasarımcı, astronot ve pilot olarak çalışırken bulabilirsiniz. Bir şeyleri kontrol etmek için güçlü bir ihtiyaçları vardır. Küçükken ebeveynlerine karşı fazla kontrolcü davranmış olabilirler. Metodik çalışırlar ve bu yüzden zamanlarına değer verirler ve genellikle yalnız çalışmayı tercih ederler. Kavramsalcı indigo çocuklar istedikleri sonuçları elde etmek için disiplin ve rutin için çabalarlar. Ayrıca çok analitiktirler.

Üçüncü tip indigo çocuklar sanatçı olarak adlandırılır. Bu kişiler doğal olarak hassas insanlardır. Yaratıcılık ve sanatçılık konusunda yeteneklidirler, bu nedenle çoğunlukla sanatçı, öğretmen veya sanat savunucusu olurlar. Göz önünde olmaktan çok yaratıcı üretim ve süreçlere ilgi duyarlar. Birden fazla enstrüman çalabilir veya farklı medyumlarla çalışabilirler. Genellikle sanatın farklı formlarında beceriler geliştirirler, ancak bu beceri ve yetenekleri geliştirmek için çok çalışmaları gerekir. Sanatlarını kendilerini ifade etmek ve diğer insanların kalbine dokunmak için kullanırlar. Bu tip indigo çocuklar gençlik yıllarında veya bugüne kadar dramatik görünebilirler, ancak çalışan ve derin tutkulu insanlar oldukları inkar edilemez.

Son olarak, katalizörler veya boyutlar arası indigo çocuklar vardır. Bu indigo çocuklar kendilerini felsefeler, dinler ve gelenekler söz konusu olduğunda yeni bir bakış açısı getirmeye adamışlardır. İnsanlığın normları tarafından kontrol edilmezler. İnsanların yaşam hakkındaki görüşlerini ve bakış açılarını fark etmelerini isterler. İradeleri güçlüdür ve felsefeleri konusunda tutkuludurlar. Daha gençken, yıkıcı ve çelişkili olarak görülebilirlerdi. Ayrıca katalizör indigo çocuklar doğayla vakit geçirmeyi severler.

İndigo bir çocuk olmak kolay değildir. Sık sık yanlış anlaşılırsınız. İçinde yaşadığınız dünyaya gerçekten uyduğunuzu hissetmezsiniz. İlahi armağanlarınız ve yetenekleriniz yüzeye yakındır ve dünyanın ihtiyaç duyduğu değişim olma arzunuz güçlüdür. Enerjiniz değişim ve ruhsal farkındalık çığlıkları atıyor. Kim olduğunuzu göstermekten ve dünyaya neler yapabileceğinizi söylemekten korkmayın. Sizin kadar farkında olmayan insanların yargıları ve yanlış anlamalarıyla yüzleşmek söz konusu olduğunda cesur olun. Siz tüm insan ırkına yardım etmek için varsınız ve siz olarak onların algılarını değiştirebilirsiniz. Gerçekte kim olduğunuzu ve ruhunuzun güçlü kökenini ilk kucaklayan siz olmalısınız. Göreviniz dünyayı değiştirmek ve insan ırkını doğru yola yönlendirmektir. Ruh kökeniniz ve ne yapmanız gerektiği hakkında daha fazlasını keşfedin.


Leave A Reply