İş Hayatı İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

0

Rüyada meslekler, iş hayatı, ofis görmek ne anlama gelir? İş Hayatı ile ilgili rüyalar, anlamları, açıklamaları.

İş Hayatı

Advertisement

İş Hayatı İle İlgili Rüyalar ve Anlamları

Acımasız, rekabetçi ve korkutucu bir dünya iş dünyası… Başarılarla başarısızlıkları çoğu zaman ince bir çizgi belirliyor. Bu kurtlar sofrası, belki de ruh dünyamızı ele verecek en iyi ipuçlarını barındırıyor. Rüyalarda ortaya çıkan iş dünyasının gizli yüzü…

Avukat: Genç bir kadının rüyasında, herhangi bir nedenden dolayı bir avukatla bağlantı kurduğunu görmesi, istemeden yaptığı bir boşboğazlığın onu çok şanssız ve küçük düşürücü bir duruma sokacağı anlamına gelir. Avukat görmek hiçbir zaman hayra yorulmaz.

Anahtar: Yeni bir umut, yeni bir fırsat demektir. Parlak bir anahtar yeni ve eşsiz bir fırsattan yararlanacağınızı, eskisinden de iyi bir duruma geleceğinizi gösterir. Eğer anahtar kapıya sokulursa yaşamın iyi şekilde değişeceği şeklinde yorumlanır.

Çalışma: Rüyada çok çalıştığınızı görmek yoğun çaba sonucu hak edilmiş başarıya ulaşacağınızı gösterir. Başkalarının çalıştığını görmekse, işyerimizde sizi olumlu koşulların çevreleyeceğini ifade eder. Çalışırken sıkılıyorsanız işinizi değiştirmenin vakti geldi de geçiyor demektir.

Advertisement

Banka: Rüyanızda boş vezne gördüyseniz, iş kaybına uğrayacaksınız demektir. Altın para, başarı ve büyük bir kazancın göstergesidir. Gümüş ve banknot topladığınızı gördüyseniz, servetinizin ve itibarınızın artacağının habercisidir. Bütün toplumsal sınıflarda en yüksek saygıyı görmenin zevkini çıkartın.

Duvar: Rüyada ilerlemenize engel bir duvar görmeniz, olumsuz etkilere maruz kalıp onlara teslim olacağınızı ve işlerinizde ciddi kayıplara uğrayacağınızı ifade eder. Duvar üzerinden atlamaksa engelleri aşacağınız ve isteklerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

İşporta: Yanlış anlaşılan sözler yüzünden ortaya çıkan aksilik, karışıklıklar anlamına gelir. Ancak rüya yorumlanırken mutlaka işportada satılan mallarla birlikte yorumlanmalıdır. İşportadan bir şey alan kimse aksiliğin ardından sevinir. Yanlış anlaşılan sözler, aksilik olarak yorumlanır. İşportadan bir şey satın alan kimsenin yuvasında sorun çıkacağına işarettir.

İşveren: Rüyada işverenin olumsuz ve saldırgan bir tutum takındığını görmek, bazı sorunlara işarettir. Eğer hoş ve müşfik davranıyorsa, bir kötülükle veya utanç verici bir durumla karşılaşmayacaksınız demektir.

İşyeri: Rüyada iş yeri görmek ilerlemeye yönelik her girişiminizde kıskanç arkadaşlarca engelleneceğiniz anlamı na gelir. Ancak iş yerinizi gördüğümüz sırada hissettikleriniz aynca yorum gerektirir. İyi duygular işlerin yolunda olduğunu gösterir.

Para: Rüyada para birkaç şekilde yorumlanır. Gümüş para hayırlı haber, sevinç verici sözdür. Bakır para hayırlı, uğurlu iş ve hizmetkardır. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı sözdür. Kağıt para, belirli sorumlulukların yerine getirilmesinden sonra kavuşulacak bolluktur.

Advertisement

Ticaret: Ticaretle uğraştığınızı görmek, fırsatları akıllıca değerlendireceğinizi gösterir. Ticari çevrelerde başarısızlığın ve karamsar tahminlerin rüyasını görürseniz, bu, sıkıntıya ve gerçek iş hayatında da başarısızlık tehlikesine işarettir.


Leave A Reply